Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СПІВПРАЦЯ ВНТУ З КИТАЙСЬКИМИ НАУКОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ РОЗШИРЮЄТЬСЯ

There are no translations available.

 

Вінницький національний технічний університет уклав угоду про співробітництво з Цзинанським університетом «Qilu Normal University» (Китайська Народна Республіка)

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України


 

Це результат візиту до міст Цзинань та Тайань проректора з наукової роботи ВНТУ, доктора технічних наук, професора Сергія Павлова на чолі міжнародної делегації.

 

У договорі йдеться про технологічні дослідження, а також про відкриття на базі Вінницького національного технічного університету Центру Конфуція. Це буде уже п’ятий в Україні такий науково-навчальний заклад, котрий за основне завдання має популяризацію культурної спадщини китайського народу, зокрема китайської мови, розширення освітнього і культурного обміну та розвиток дружніх відносин між державами.

 

Під час візиту детально обговорили нюанси співпраці щодо навчання студентів та стажування викладачів, виконання дисертаційних досліджень аспірантами ВНТУ у напрямку біотехнологічних спеціальностей, а також у сфері нанотехнологій, матеріалознавства та енергозбереження.

 

В рамках виконання угоди з компанією «SHANDONG VOTSEN NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD» (м. Тайянь, Китай) з генеральним директором Лю Лізіанем домовлено про створення на базі ВНТУ спільної науково-випробувальної лабораторії сертифікації та контролю параметрів літієвих батарей як джерел живлення електромобілями та реалізації програми енергозбереження у Вінниці. Варто відзначити, що співпраця з цією фірмою стосується енергозберігаючих технологій на основі використання новітніх технологій у галузі дослідження і побудови альтернативних джерел енергії; розробки оптоелектронних, мікроелектронних і нанотехнологій у сфері створення оптико-електронних засобів, біомедичній оптиці; розробки інформаційно-вимірювальних систем діагностики контролю параметрів літієвих батарей як джерел живлення електромобілями; використання літієвих батарей в біомедичних оптоелектронних лазерних і мікроелектронних системах.

 

Під час візиту відбулася зустріч з керівництвом міста Тайань. Члени делегації ознайомились з роботою Тайаньської національної зони високих технологій, досягненнями Цзинанського інституту енергетики Шандунської Академії Наук, компанії «Linuo-Power», яка є лідером в Китаї з виробництва високоефективних сонячних батарей.

 

Варто зауважити, учені Вінницького національного технічного університету уже багато років мають жваву наукову співпрацю з Чаньчунським інститутом точної механіки та оптики, Китайським технологічним парком високих технологій (м. Цзинань), Шаньдунським університетом, Шаньдунським транспортним університетом, Хенанським університетом

 

Позаторік ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко брав участь у роботі українсько-китайської підкомісії з питань співробітництва в галузі освіти комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки на базі Цюнчжоуського університету (м. Санья, КНР). Учасники Форуму розглянули нагальні питання співпраці університетів у сфері освіти з природничих та гуманітарних наук, гірництва, водної справи, медицини, машинобудування, транспорту, авіа- та суднобудування, матеріалознавства, а також міжнародного академічного обміну студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів; гармонізації бакалаврських та магістерських програм; запровадження англомовних магістерських програм у вищих навчальних закладах обох держав; виконання аспірантських дисертаційних робіт під подвійним керівництвом професорів з китайських та українських вишів; проходження стажування українських викладачів та науковців у провідних університетах Китаю, а китайських – у вишах України тощо.

 

До речі, студентки ВНТУ Ольга Кавуненко та Вікторія Зайкова нещодавно впродовж двох місяців проходили науково-виробничу практику в  компанії «SHANDONG VOTSEN NEW ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD. Дівчата вивчали особливості ефективного маркетингу, комерціалізації та впровадження нових технологій в народне господарство.

 

Загалом Вінницький національний технічний університет понад 10 років плідно працює з китайськими партнерами у напрямку освіти та науки. Центр із зарубіжного навчання Компанії зовнішньої торгівлі та інформації провінції Шаньдунь направив на навчання в наш ВНТУ понад 250 китайських студентів.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...