Ні — війні!

There are no translations available.

З в е р н е н н я колективу Вінницького національного технічного університету

З в е р н е н н я

колективу Вінницького національного технічного університету

 

Ректорат, професорсько-викладацький склад, співробітники та студенти Вінницького національного технічного університету стурбовані тим, що впродовж останніх днів в Україні відбувається різке загострення суспільно-політичної ситуації. Над Україною нависла реальна загроза розколу країни, втрати нею незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. Дії Російської федерації загрожують військовою конфронтацією та кровопролиттям, масштаби якого неможливо передбачити.

 

Вторгнення до України має бути зупинено негайно. Будь-які акти агресії або інтервенції є неприйнятними. Нашій державі не потрібні військові конфлікти. Сьогодні Україні потрібні мир та злагода.

 

Закликаємо політиків та громадських лідерів до відповідальності, мудрості, зваженості та стриманості, до миру і злагоди, до спільних дій і зусиль на благо нашої держави. Просимо про спокій і розсудливість, тому що життя і свобода – це найвищі цінності людського існування, а на терези поставлено долю України та життя громадян нашої держави.

 

Ми – за мирне врегулювання конфлікту. Віримо у наш народ, наших студентів, які своєю працею будують європейське майбутнє нашої держави.

 

Україна понад усе!