Прес-центр ВНТУ 28.04.2011, 14:44

Заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки вже третій рік поспіль відбувся у нашому Вінницькому національному технічному університеті.

 

 


 
Учасників ВСОРТ-2011 привітав голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига.
«Олімпіада з радіотехніки акумулює найкращі студентські наукові сили України. Її проведення є дуже важливим для підтримки талановитої молоді, підняття престижу вітчизняної освіти та посилення авторитету української науки. Усі учасники її ІІ-го етапу вже заслуговують визнання, оскільки є переможцями відбіркових змагань у своїх вишах. Певен, вам сподобається наше місто, наш Вінницький національний технічний університет. Кожен з олімпійців підвищить власний рівень знань із радіотехнічних дисциплін завдяки участі в такому інтелектуальному змаганні», — зазначив очільник області.
Учасники олімпіади — а їх було понад півсотні з 18 вищих навчальних закладів 12 областей України — демонстрували свої знання з базових радіотехнічних дисциплін: «Основи теорії кіл», «Сигнали та процеси в радіотехніці», «Аналогові електронні пристрої», «Електродинаміка та поширення радіохвиль», «Цифрові пристрої та мікропроцесори».
Фахові змагання визначили переможців:
І місце
– Володимир Тромсюк (Вінницький національний технічний університет);
ІІ місце
– Василь Савицький (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»);
– Дмитро Дадика (Київський національний університет ім. Т. Шевченка);
ІІІ місце
– Владислав Кайденко (Національний технічний університет України «КПІ»);
– Андрій Брянський  (Одеський національний політехнічний університет);
– Сергій Костенко (Українська інженерно-педагогічна академія, Харків).
Оргкомітет олімпіади вирішив провести нефіційний залік серед команд – участниць олімпіади. Командні здобутки молодих радіотехніків розподілились так:
І місце
– Національний технічний університет України «КПІ»;
ІІ місце
– Вінницький національний технічний університет;
– Харківський національний університет радіоелектроніки;
– Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка;
ІІІ місце
– Севастопольський національний технічний університет;
– Чернігівський державний технологічний університет;
– Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова Національного авіаційного університету;
– Національний університет «Львівська політехніка».
Переможці отримали дипломи та кубки, а також цінні призи, які забезпечили спонсори та партнери олімпіади. Тож, особлива вдячність генеральному спонсору – ПрАТ «ДАТАГРУП» та головному спонсорові — ПАТ «Київстар».
Для олімпійців була зорганізована насичена культурна програма – екскурсія експозиційними залами Центру культурології та виховання студентів нашого університету, відвідини музею історії ВНТУ. Юні радіотехніки подорожували Вінницею — побували в національному музеї-садибі Миколи Пирогова, на ставці «Вервольф». Катались на ковзанці, пограли в боулінг.
Те, що наш університет уже втретє визначено як базовий для проведення заключного етапу всеукраїнської студентської олімпіади, а також здобутки наших студентів засвідчують високий рівень підготовки фахівців-радіотехніків у ВНТУ.

Костянтин КОВАЛЬ, член оргкомітету ВСОРТ-11,
кандидат технічних наук, старший викладач кафедри кафедри радіотехніки

Фотоматеріали заходу:

http://photo.vntu.edu.ua/239/