Прес-центр ВНТУ 29.04.2011, 13:24

Феєричний шоу-конкурс «Містер Шарм» проходив цієї весни у нашому університеті вже вп’ятнадцяте

 

 


 


Феєричний шоу-конкурс «Містер Шарм» проходив цієї весни у нашому університеті вже вп’ятнадцяте. Найяскравіші представники сильної статі студентства демонстрували свої численні таланти. На шляху до перемоги хлопці пройшли п’ять конкурсних етапів, першим з яких була «Візитка». В другому турі суто жіноче журі оцінювало дефіле красенів-юнаків в образі мачо. Здавалось, що температура в залі підскочила до найвищої позначки, адже той шарм, елегантність, енергія та мужність, що вирували на сцені, не могли залишити байдужими жодне жіноче серце. Інтелектом, кмітливістю та легкістю імпровізації вражали наші університетські мачо під час «Інтелектуального конкурсу», талантом, харизмою та шармом – у «Творчому конкурсі». Апогеєм вечора стала неповторна пластика рухів конкурсантів у пристрасному аргентинському ритмі інтригуючого і захоплюючого танго.
Впродовж усіх п’яти конкурсних етапів паралельно відбувалось голосування серед глядачів, за результатами якого титул «Містер глядацьких симпатій» здобув студент Максим Дубов. До речі, Максим ще й став «Містером ІнЕЕЕМ». Згідно з рішенням журі: «Містером ІнБТЕГП» став Михайло Бабійчук; «Містером ІнМ» – Ігор Шайдюк; «Містером ІнІТКІ» – Кирил Шаманський; «Містером ІнМТ» – Ярослав Кузнєцов.
Титул «Віце-містер Шарм – 2011 року» здобув представник Інституту АЕКСУ Сергій Бушовський, а почесного звання «Містер Шарм – 2011 року», за одноголосним рішенням журі, удостоєний п’ятикурсник ІнРТЗП Олексій Андрушко, який безапеляційно підкорив жіночі серця вибагливих і прискіпливих суддів.
Жоден з учасників не залишився без грошової винагороди від профкому ВНТУ. І вже традиційно після офіційного нагородження конкурсантів, свої подарунки вручив колишній ректор, а тепер професор кафедри ВЕТЕСК Борис Мокін. Цього разу грошову премію отримав не тільки «Містер Шарм» Олексій Андрушко, а ще й «Містер ІнЕЕЕМ» Максим Дубов та «Міс ІнЕЕЕМ» Анна Шарандак.
Після конкурсу зворушені глядачі ще довго не залишати зали, нагороджуючи усіх учасників бурхливими оплесками, адже кожен із конкурсантів надзвичайно талановитий, обдарований і унікальний, кожен із своєю неповторною «родзинкою», своїм шармом, кожен – переможець!

Фоторепортаж про дійство тут http://photo.vstu.vinnica.ua/236 і тут   http://photo.vstu.vinnica.ua/235