Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВПРОВАДЖУЄМО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ

There are no translations available.

Унікальні розробки учених нашого університету, які дають змогу ощадно використовувати енегію, реалізуються у ВНТУ студентами

 


 


28 квітня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка під головуванням першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми відбувся семінар-нарада керівників вищих навчальних закладів з обміну досвідом ефективного і економічного енергоспоживання (детальна інформація на сайті - www.mon.gov.ua)

За результатами семінар-наради прийняті рішення щодо спрямування зусиль вищих навчальних закладів на термомодернізацію будівель і споруд ВНЗ; впровадження нових енергозберігаючих технологій; проведення модернізації будівель навчальних корпусів і гуртожитків з метою переведення їх на використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива; удосконалення системи енергоменеджменту і енергоаудиту в навчальних закладах, з метою контролю і управління витратами теплоти, електричної енергії і води, а також продовження роботи з підвищення ефективності наукових розробок у галузі енергозбереження, впровадження результатів наукових розробок у практичній діяльності й виконання досліджень з оцінки існуючого потенціалу в спорудах і будівлях вищих навчальних закладів.

Також вирішено організувати роботу щодо включення заходів із енергозбереження, що розроблені вищими навчальними закладами, до затверджених регіональних програм енергозбереження.

Участь у цьому заході взяли ректор ВНТУ, професор Володимир Грабко та проректор з науково-педагогічної роботи з матеріально-технічного забезпечення навчального та наукового процесу Василь Ковальчук.

Наш університет активно працює у цьому напрямку. ВНТУ ще у 90-ті роки забезпечив стовідсотковий приладовий облік енергоспоживання, що суттєво зменшило витрати на комунальні послуги. Після 2000 року за рахунок реалізації організаційно-технічних заходів з енергозбереження (в основному маловитратних) зменшив споживання тепла, води, газу більше, ніж на 30 %, тобто практично використав потенціал маловитратних заходів з енергозбереження.

Серед проектів, що реалізуються в рамках Програми з енергозбереження ВНТУ, значна кількість тих, що базуються на розробках вчених університету та реалізуються силами фахівців університету із широким залученням студентів в рамках інтеграції навчання з виробництвом:

· Термомодернізація об’єктів університету на основі енергоаудиту та енергопаспортизації;

· Автоматизована система обліку, планування та управління енергоресурсоспоживанням (автор – проф.. Сергій Злепко);

· Енергозберігаюча автоматична освітлювальна система із застосуванням світлодіодних матриць (автори – професори Сергій Павлов і Володимир Кожем’яко), реалізується навчально-виробничим центром університету «Інноваційні технології»;

· Електронний баласт для люмінесцентних ламп з акустичним управлінням (автор – доц. Олександр Шеремета) реалізується навчально-виробничим центром університету «Інноваційні технології»;

· Заміна вікон на енергоефективні, реалізується навчально-виробничим центром університету «Спеціальні технології».

Отож, робота з енергозбереження у ВНТУ базується головним чином на використанні університетського навчально-науково-виробничого потенціалу.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...