Прес-центр ВНТУ 19.11.2014, 14:42

 

У Центрі зварювання кафедри технології підвищення зносостійкості студенти уже виготовили 12 пічок. Не вистачає матеріалів — радо приймуть порожні балони від скрапленого газу, листи металу тощо


Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

Радіо «Місто над Бугом»

 

У важкі часи воєнної загрози українці показують нечуваний сплеск патріотизму та єднання, вся нація спрямувала свої зусилля на допомогу військовослужбовцям у зоні АТО.

 

Не залишились осторонь студенти та викладачі кафедри технології підвищення зносостійкості нашого Вінницького національного технічного університету (завідувач — доктор технічних наук, професор Валерій Савуляк).

 

Оскільки зима не за горами, актуальною є проблема обігріву. Тому вирішили виготовляти пічки-«буржуйки».

 

Активно долучились до цієї роботи студенти, які у позаурочний час нарівні з викладачами виготовляють печі у Центрі зварювання кафедри технології підвищення зносостійкості. Нині уже зробили і передали волонтерам для відправлення в зону АТО 12 пічок.

 

На жаль, не вистачає необхідних матеріалів для виготовлення «буржуйок». Студенти ВНТУ звертаються з проханням допомогти.

 

Можливо, у когось на дачі, в селі, в гаражах є порожні, непотрібні балони від скрапленого газу, листи металу чи щось подібне, просимо відгукнутися! Цей непотрібний брухт може прислужитися добрій справі!

 

Звертатись за телефоном 097-237-73-20 (Сергій Антонович Заболотний)

 

Якщо в когось є родичі або знайомі в зоні АТО і ви знаєте, що до них планується виїзд волонтерів – звертайтесь на кафедру ТПЗ, і ми передамо їм пічки адресно.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ