Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СВЕНТОКШИСЬКЕ — ПОДІЛЛЯ 2014

There are no translations available.

 

Галина Дерман, асистент кафедри комп’ютерних систем управління ВНТУ, взяла участь у міжнародному форумі «Свентокшиське — Поділля 2014» (Польща)

 

Захід проведено польським товариством «Інтеграція Європа-Схід» (http://www.siew.org.pl/pl/ ) в рамках проекту «Східне Партнерство в перспективі співпраці польських та українських неурядових організацій» за фінансової підтримки Міністерства національної освіти Польщі. Учасниками проекту з були і представники громадських організацій з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей. Мета форуму — взаємна промоція і зацікавлення міжнародною співпрацею польських та українських неурядових організацій.

 

Під час заходу ми відвідали різні організації, слухали виступи експертів зі східного партнерства, брали участь у презентації польських та українських неурядових організацій, обговоренні та обміні досвідом.

 

У Варшаві учасники форуму ознайомилися з роботою «Polska Fundacja im. Roberta Schumana» (http://schuman.org.pl/pl/), чиї основні принципи — просування ідеї європейської інтеграції. Місія фонду — мотивація європейців до активної громадянської позиції і сприяння європейській інтеграції та цінностям, на яких вона ґрунтується. Фундація здійснює освітні програми та фокусується на трьох основних питаннях: європейський (його цілями є сприяння ідеї європейської інтеграції і європейської освіти), громадянський (фокусується на соціальній активності громадян і зміцненню демократичних цінностей і громадянства), обмін досвідом (обмін польського досвіду з процесу європейської інтеграції та соціально-політичної і економічної трансформації).

 

У Кельце ознайомилися з можливістю співпраці з компанією EPI (http://www.epi.org.pl/), котра прагне сприяти дистанційній освіті через Інтернет або електронне навчання, консультації та навчання для організацій, установ і підприємств, створення комп'ютерних технологій в мережі Інтернет, веб-сайтів та веб-рішень, рекомендації з використання нових технологій розповсюдження інформаційного суспільства, підтримка ініціатив, спрямованих на всебічний розвиток молоді, консультування осіб, компаній та установ, які бажають використовувати віддалену форму навчання, заохочення ініціатив, дій, які сприятимуть розвитку і ефективному використанню нових технологій та Інтернету.

 

Відвідали Kielecki Park Technologiczny (http://www.technopark.kielce.pl ) – технологічний парк, що створений для людей з цікавими, інноваційними та перспективними ідеями для різного роду компаній. Підтримка здійснюється в трьох основних галузях діяльності: оренда як приміщень, так і обладнання, техніки, бізнес-послуги та послуги з розробки. У парку є дві зони: технологічний інкубатор — це комплексна і професійна підтримка для нових підприємств; технологічний центр — призначений для вітчизняних та іноземних інвесторів, які розвиваються на основі інноваційних технологічних рішень в галузі виробництва і послуг.

 

Головний радник і тренер Regional Centres of European Social Fund в Кельце (http://www.sir.com.pl/) Marek Kowalski розповів про нову програму ЄС з досліджень та інноваційної діяльності «Horizont 2020» (http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/ ), яка триватиме з 2014 до 2020 року з загальним бюджетом близько 70 млрд євро. Програма покликана об’єднати всі існуючі європейські ініціативи з досліджень та інновацій, які фінансуються через Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ).

 

Отож, в сполученні трьох окремих програм відбувається об’єднання галузі досліджень та інновацій. Водночас «Horizont 2020» робить акцент на соціальних викликах та дає більший доступ для усіх університетів, інститутів, компаній у країнах ЄС та за його межами. До того ж завдяки новим інструментам вона дає можливість малим та середнім підприємствам брати участь у програмі. Marek Kowalski розповів про написання та реалізацію проектів, грантів, а найголовніше – надав джерела пошуку партнерів для такого роду проектів. Партнерів можна знайти за допомогою так званих баз партнерів: http://partners.ngonorway.org/search.php, http://www.kiw-pokl.org.pl/index.php?lang=en, http://www.ngo.pl/ тощо.

 

Організатори форуму провели екскурсії Варшавою та містом Кельце. У Кельце ми побували у сучасному мультимедійному Музеї діалогу культур,  геопарку Kielce-Centrum Geoedukacji та національному музеї Кельце.

 

Галина ДЕРМАН,
асистент кафедри комп’ютерних систем управління,

учасник форуму

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...