Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЗНАКОВА ПОДІЯ

There are no translations available.

XVI міжнародна науково-технічна конференція «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці» відбулася в нашому університеті.

 

 

У науковому форумі брали участь вчені з України, Польщі, Росії, Білорусі, Болгарії, Німеччини, Румунії. Виголошено 150 доповідей.

Серед учасників — 35 докторів і 72 кандидати наук, молоді вчені й студенти. Окрім знаних науковців брали участь й успішні виробничники: фахівці ДП «Антонов», генеральний директор ВАТ «Веркон» В.Дрозденко, директор ВПУ радіоелектроніки С.Одайський (Чернівці), директор ПВПП «Гідросистема» В.Стукаленко, спеціалісти «Сімферопольводоканалу», Одеського ЗАТ «Будгідравліка».

— На конференції представлені усі українські наукові центри у галузі гідравліки і гідроприводу. — Розповідає голова оргкомітету конференції, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Олег Яхно (НТУУ «КПІ»). — Слухатимемо доповіді про нові досягнення нашої науки, обговоримо проблеми, визначимо рівень підготовки молодих учених. Тому конференція має кілька пленарних засідань, на одному з них заслуховуватимуться кандидатські і докторські дисертації. Чимало наукових розробок пройшли апробацію на нашій конференції. Хоча ця конференція 16-та, насправді їй значно більше років, просто раніш мала дещо іншу назву. Я вдячний Вінницькому техуніверситету, який надав нам можливість зібратися у його стінах — дуже цікавий сучасний університет. Я тут п’ять років був членом спеціалізованої вченої ради, тому стверджую, що ВНТУ — це кузня кадрів не лише інженерів, а й науковців.

— Наш університет має наукові школи цієї наукової галузі, — зазначає ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. — Професор Ростислав Іскович-Лотоцький очолює відому школу «Теорія розрахунку і розробка вібраційних та віброударних процесів і машин». Тож, ВНТУ вносить свій помітний вклад у розвиток цієї наукової сфери.

— Дуже приємно зустрітися з колегами, з якими єднає багаторічна наукова співпраця. Наукова школа з гідравліки в нашому університеті бере початок ще з 1968 року, коли з Томська приїхав Ігор Матвєєв і запросив до Вінниці Ігоря Неміровського. — Говорить директор Інституту машинобудування та транспорту ВНТУ, заслужений працівник освіти України, професор Юрій Бурєнніков. — В ІнМТ працює спецрада із захисту кандидатських дисертацій з машинознавства. Кілька тижнів тому в ній ще два молодих науковці захистились з напрямку «гідравлічний привід».

І маститі вчені, і молоді, в яких шлях до вершин ще попереду, свої статті друкують у науково-технічному журналі «Промислова гідравліка і пневматика». Редактор часопису, професор Микола Іванов зауважив, що журнал завжди має у своєму портфелі багато цікавих матеріалів. Тепер запровадили новацію — почали давати огляди новин галузевої науки.

На конференції студенти залюбки спілкувалися з тими науковцями, за чиїми підручниками навчаються.

Студент — категорія вічна. Випускник-1982 нашого університету, а нині директор ювелірної фабрики «Мальва» Валентин Мальований через три десятиліття отримав Знак міністерства вищої і середньої спеціальної освіти СРСР за найкращу наукову студентську роботу.

— Наукова робота студента Мальованого тоді перемогла у всесоюзному конкурсі. Але через якісь перипетії нагорода вчасно не знайшла переможця. Віднайшлася аж тепер. — Професор Бурєнніков радо вручив відзнаку своєму колишньому дипломнику.

— Дуже приємно отримати свою студентську нагороду. — Директор «Мальви» щиро зворушений. — Я вдячний рідному політеху. Поєднавши знання, які він дав, і досвід, котрий отримав, працюючи на потужних заводах, я зумів побудувати власний завод. У мене працює понад сто робітників. Підприємству незабаром виповниться 17 років. Лише людина, яка має знання, може утвердитись у житті. Треба працювати, починаючи зі студентства і впродовж усього життя, і тоді успіх буде однозначно. До речі, у мене на фабриці працюють багато випускників і студентів ВНТУ.

Участь у роботі конференції брали науковці технічного університету імені Георге Асахі міста Яси (Румунія). Декан факультету матеріалознавства, професор Юліан Іоніца:

— Дуже раді знову бути у вашому університеті. Щоразу помічаємо позитивні зміни, зокрема у вашому академічному середовищі. Нашим науковим зв’язкам незабаром уже 20 років. За цей час багато зроблено, ще більше маємо планів. Треба активізувати наш обмін студентами і аспірантами. Є задум організовувати спільні наукові конференції європейського рівня.

Геннадій Зайончковський, президент Асоціації спеціалістів промислової гідравліки і пневматики, доктор технічних наук, професор безапеляційно акцентував, що ця конференція є знаковою подією для фахівців.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...