Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

UBER ПРОПОНУЄ СПІВПРАЦЮ СТАРТАП ШКОЛІ SIKORSKY CHALLENGE ВІННИЦІ

There are no translations available.

 

Компанія Uber обговорить перспективи співраці з Вінницьким національним технічним університетом, взявши участь у засіданні круглого столу щодо розвитку стартап руху в Україні, котрий відбудеться у виші 11 вересня


 

29 серпня заступник заступник міського голови Владислав Скальський здійснив «нульову» подорож у Вінниці через Uber у майбутнє – символічною стала поїздка до Вінницького національного технічного університету, для ознайомлення зі Стартап Школою "Sikorsky Challenge" м. Вінниці.


 

Таким чином він став першим, хто протестував додаток Uber у нашому місті та викликав таксі до адмінбудівлі міської ради.


«Міста, в яких працює Uber обираються за чисельністю населення, кількістю скачування додатку та кількістю бажаючих перевізників працювати з Uber. Оплата за поїздки відбуватиметься за безготівковим та готівковим розрахунком. Гроші списуються з банківської карти, прив'язаною до додатка, після закінчення поїздки. Важливою особливістю сервісу є те, що користувач може оцінити вартість поїздки перед її початком. Система запропонує вилку, в рамках якої буде фінальна вартість. А ще дуже важливим є те, що водій, виконуючи замовлення, створює і вибудовує свій рейтинг у пасажирів. Чим кращий сервіс було надано, тим вищу оцінку отримає водій і тим популярнішим він буде у наступних пасажирів», - розповідає Владислав Скальський.


Незабаром завдяки мобільному додатку Uber вінничани зможуть швидко викликати таксі та оплатити поїздку банківською карткою або готівкою.


Цей сервіс був заснований як Стартап у США, а згодом перетворися у міжнародну компанію, яка до цього дня розширює свою географію, і вже охоплює понад дві сотні міст усього світу.


По суті, це зручна і проста у використанні програма, яка з'єднує водіїв і їх клієнтами.


Компанія Uber була заснована в 2009 році і на даний момент обслуговує 570 міст світу. В кінці червня 2015 року Uber почав працювати в Україні, яка стала 68 країною, де запрацював американський додаток за викликом таксі.


На сьогоднішній момент компанію оцінюють в $ 70 млрд., щоденно в світі відбувається кілька десятків мільйонів подорожей за допомогою цього сервісу, тому подорож у майбутнє до джерела інноваційних ІТ рішень Стартап Школу "Sikorsky Challenge" м. Вінниці це прекрасний початок перед стартом нового навчального циклу стартаперів!


Приїхавши в університет поважні гості зустрілись з керівництвом університету, організаторами учасниками Стартап Школи та профільних фахівцями факультетів ІТКІ, КСА.


Перший проректор Олександр Романюк розповів про потенціал університету та здобутки, декани Олексій Азаров та Олег Бісікало коротко охарактеризували студентські успіхи минулого року, акцентуючи на увагу на здобутках в напрямку реалізації студентських стартап проектів, їх перемог в різноманітних конкурсах та стартап школи в цілому.


Керівник стартап школи "Sikorsky Challenge" м. Вінниці Костянтин Коваль розповів про досвід минулого року роботи школи та наголосив на ідеології – можливості компаній партнерів ставити практичні завдання для стартаперів, які потребують креативних інноваційних рішень.


 

В свою чергу, менеджер з виробництва і логістики компанії Uber  Артем Панченко розповів про розвиток і плани компанії в Україні.


 

"Так Вінниця вже сьоме місто України, де працює мобільний додаток Uber. І ми завжди кажемо, що святкуємо разом з містом, і хочемо щоб ви теж приєдналися до нас. В день запуску і до кінця тижня, ввівши спеціальний промокод можна отримати п’ять безкоштовних поїздок, для того, щоб власне спробувати, що таке Uber», — зазначає Артем Панченко.


Підсумовуючи зустріч та можливої перспективи співпраці компанії Uber з ВНТУ, всіх присутніх запросили до участі в круглому столі 11 вересня 2017 року у Вінницькому національному технічному університеті для обговорення перспективи розвитку стартап руху в Україні за участі представників влади, керівників та провідних фахівців ІТ-компаній та іноземних експертів.

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Патенти

There are no translations available.


Патенти ВНТУ

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...