Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У ВНТУ НА ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ ОХОЧІ ПОБУВАЛИ… В ГОСТЯХ У ФРАНЦА КАФКИ

There are no translations available.

Учора 3 жовтня Вінницький національний технічний університет креативно відзначив свою 57-му річницю

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Освітній портал ПедПРЕСА

 

Спочатку — пари. До 11.00.

А потім урочистості на факультетах — зустрічі з цікавими людьми, з успішними випускниками.

Приміром, з викладачами та студентами факультету електроенергетики та електромеханіки спілкувався генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго», кандидат технічних наук Андрій Поліщук, недавній випускник цього факультету.

Кафедра комп'ютерних систем управління зорганізувала зустріч студентів та викладачів із керівниками компанії ЕПАМ - Україна. ЕПАМ — найбільша ІТ компанія України, має відділення у Вінниці. Зустріч приурочена початку роботи тренінгових курсів компанії у ВНТУ.

Факультет машинобудування і транспорту представив виставку мініавтівок і ретроавтомобілів.

Культурно-мистецький і просвітницький центр ВНТУ провів творчий вечір члена Національної спілки письменників України, юної поетеси Олександри Бурбело, доньки заступника директора Інституту магістратури, аспірантури і докторантури ВНТУ, кандидата технічних наук, доцента Світлани Бевз і кандидата технічних наук Сергія Бурбело, учасників бойових дій в АТО.

Саша залишила щедрий доробок — видано 9 збірок творів. Ще дві книги готуються до друку. Цьогоріч творчість юної вінницької поетеси Олександри Бурбело Міністерство освіти і науки України рекомендувало до навчальної програми з української літератури 5-9 класів по всій державі.

Колишній випускник університету Михайло Діденко провів майстер-клас з гончарства.

Ужгородський митець Артур Тиводар презентував свою нову добірку полотен «Декілька крапель роси».

Динамічне дійство відбувалось не лише на університетському стадіоні, де в запеклій грі за Кубок ВНТУ з футболу зійшлися команди факультету комп’ютерних систем і автоматики та факультету електроенергетики та електромеханіки, а й на майдані перед головним навчальним корпусом ВНТУ.

Виставка наукових досягнень і технічних розробок факультетів ВНТУ. Презентація студентських організацій ВНТУ. Конкурс квіткових композицій «Вітаю рідну альма-матер».

Науково-технічна бібліотека зорганізувала кілька книжкових експозицій: «Наукові здобутки вчених ВНТУ», «ВНТУ: кроки поступу і наукових здобутків» і як завжди зуміла здивувати — підтвердженням тому несподіваний і емоційний колаж «ВНТУ — the best!»

Торік на День університету презентували новий молодіжний технічний рух ІТ-SCOUTS. Приємно відзначити, що нині ІТ-SCOUTS успішно розвивається, протягом літа було проведено табори для школярів під час яких діти вивчали ази веб-програмування, робототехніки та мали насичене змістовне дозвілля. З вересня за цими напрямками запрацювали гуртки. І вже 21 жовтня відбудеться перший Хакатон ІТ-SCOUTS — всіх зацікавлених запрошуємо реєструватись на сайті  http://itscouts.vntu.edu.ua/

Минулоріч в університеті засновано Стартап Школу Sikorsky Challenge Вінниці — нині вона дала 19 стартап-проектів і переможці отримали перше фінансування для реалізації прототипів для власних розробок. Цього року продовжується набір бажаючих на навчання. Детальніше —  http://startup.vntu.edu.ua/

«Професія в поезії» — то конкур, один з безлічі, які придумав і цього святкового дня проводив директор Головного центру виховної роботи ВНТУ, кандидат філософських наук, доцент Анатолій Теклюк. Студенти різних факультетів римованим словом розповідали про свій фах.

А вже коли веселощі були в розпалі до університетської громади з вітальним словом звернувся очільник вишу, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. Побажав кожному того, чого той потребує: студентам — стипендії і легких сесій, викладачам — допитливих студентів.

Конкурс «Лабутени політеху» спричинив справжній фурор! Бо ж студенти кожної спеціальності представили не просто тривіальне взуття з червоною підошвою, а таке, що мало стосунок до їхнього фаху.

Фотоконкурс «В гостях у Франца Кафки» — викладачі на роботі та їх захоплення, теж викликав шквал емоцій.

Сценічно обдаровані майбутні інженери тішили і дивували своїми виступами викладачів, а однолітків змушували підспівувати і підтанцьовувати.

Головний гість концертного вечора — рок-гурт «Не лізь, бо вб’є» (соліст — випускник радіотехнічного факультету ВНТУ Андрій Рудик).

І завершило феєричне свято файєр-шоу.

Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук


 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Патенти

There are no translations available.


Патенти ВНТУ

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...