Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» АНДРІЙ ПОЛІЩУК: «ВІННИЦЬКИЙ ПОЛІТЕХ - НАЙКРАЩИЙ З ТЕХНІЧНИХ ВУЗІВ НЕ ЛИШЕ В УКРАЇНІ, А Й У ЄВРОПІ»

There are no translations available.

3 жовтня, у 57-у річницю Вінницького національного технічного університету, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук відвідав рідну альма–матер

 

 

Там зустрівся з викладачами та студентами факультету електроенергетики та електромеханіки, зокрема, деканом факультету Василем Леонтьєвим, колишнім деканом цього факультету Миколою Свиридовим.

На кафедрі електричних станцій та систем поспілкувався з її завідувачем, доктором технічних наук, професором Петром Лежнюком і прочитав лекцію студентам цієї кафедри. Перед тим Петро Лежнюк так представив Андрія Поліщука майбутнім спеціалістам з енергетики.

- Андрій Поліщук – наш випускник, наша гордість. У такий визначний для нашого університету, факультету і кафедри день він знову з нами, - сказав Петро Лежнюк.

Андрій Поліщук подякував за таку увагу і розпочав свою лекцію.

- Насамперед хочу сказати, що пишаюся тим, що свого часу тут навчався. Більш того, вважаю, що Вінницький політех - найкращий з технічних вузів не лише в Україні, а й у Європі. Повірте мені, як колишньому студенту, що саме тут висока майстерність викладання, багатогранна наукова та інженерна діяльність, постійна увага до поліпшення підготовки інженерів електриків та електромеханіків, а також забезпечення їх високої кваліфікації. Я побував вже у багатьох країнах, спілкувався з багатьма спеціалістами, і як член Єврокомісії з питань енергетики, вже переконався, що наші спеціалісти - найкращі. Тому вам пощастило, що ви є студентами цього престижного учбового закладу і, безпосередньо, мого рідного факультету електроенергетики та електромеханіки. Тож, давайте і будемо говорити з вами про енергетику, - розпочав своє спілкування із студентами Андрій Поліщук.

Керівник енергетиків області зумів зацікавити студентську аудиторію розповіддю про нинішній стан енергосистеми Вінниччини, про роботу ПАТ «Вінницяобленерго», зокрема, про поточні справи енергетиків та перспективні завдання компанії. Лекція вийшла змістовною і пізнавальною. Головне, як зазначили самі студенти, їм сподобалось.

- Особисто мені, дуже сподобалось. Було цікаво дізнатися про те, чого ще не знав. Скажімо про систему тарифоутворення на основі довгострокового регулювання тарифів, спрямованого на залучення інвестицій для будівництва та модернізації інфраструктури електричних мереж та стимулювання ефективності витрат електророзподільних компаній. Це, так зване, RAB- регулювання. Його незабаром буде впроваджено в ПАТ «Вінницяобленерго», - поділився своїми враженнями від лекції студент 3 курсу, а також, як себе назвав, енергетик у третьому поколінні, Віктор Плотиця.

Щодо Андрія Поліщука, то він не менше порадів спілкуванню зі студентством.

- Згадалися і мої студентські роки… Загалом, я радий, що побував сьогодні в університеті, на факультеті, що поспілкувався із викладачами, із сучасним студентством. Радий, що молодь цікавиться енергетикою, що зростає достойна зміна. Тому і розповідав їм про енергетику, про наше підприємство. Може з кимось із них вже у недалекому майбутньому доведеться працювати, - сказав Андрій Поліщук.

Додамо, що разом з Андрієм Поліщуком Вінницький національний технічний університет цього дня відвідали директор учбового центру ПАТ «Вінницяобленерго» Олександр Бірюков і колишній випускник університету, нині виконуючий обов’язки заступника директора технічного з перспективного розвитку Товариства Олег Казьмірук.

Олександр Бірюков також прочитав лекцію студентам кафедри електротехнічних систем, електроспоживання та енергетичного менеджменту.

ПАТ «Вінницяобленерго»  http://www.voe.com.ua/

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Патенти

There are no translations available.


Патенти ВНТУ

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...