Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Fountain

  The best place where students can relax on the break - it is fountain ...

 • The Arch

  Arch - decoration second building of the University

 • Culture

  The high level of culture of our students. Students dance, sing, play musical instruments ...

 • Cisco&Microsoft

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ...

 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

 • Fountain

  The best place where students can...
 • The Arch

  Arch - decoration second building...
 • Culture

  The high level of culture of our students...
 • Cisco

  In our university are Cisco and Microsoft Academy ......
 • Sports

  Football, volleyball, basketball, wrestling, boxing, athletics, chess ...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

СТАРТ У ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ

Урочистий церемоніал з нагоди поповнення студентських лав нашого університету видався напрочуд сонячним і теплим.

Під звуки державного гімну України піднімається у безхмарне відчайдушно блакитне небо зрілого літа стяг держави.

— Наш університет нині займає 19 місце серед навчальних закладів України, а за окремими показниками ми входимо в 50 кращих університетів світу, тому певен: ви зробили правильний вибір, ставши студентами Вінницького національного технічного університету. — Вітає першокурсників ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. — Пройде зовсім небагато часу, і ваші особисті успіхи в навчанні, науці збагатять досягнення університету. Зичу вам цікавого навчання, життєрадісних студентських років!

— Вітаю першокурсників славетного українського вишу — Вінницького національного технічного університету, чиї досягнення і випускники відомі не лише в державі, а й у зарубіжжі. Це ваш перший вагомий життєвий успіх — фундамент вашого особистого вдалого майбутнього, фундамент майбутнього держави. — До винуватців урочистостей звертається голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига. — Сьогодні проголошена програма модернізації держави. Минули часи, коли технічні спеціальності не були затребувані в Україні. Нині маємо великий попит на фахівців, яких готують у ВНТУ.

Директор Інституту ІТКІ, доктор технічних наук, професор Олексій Азаров повідомив святковий загал, що завдяки досягненням студентів-програмістів ВНТУ на міжнародному рівні, нинішньої осені — в жовтні вінницький політех проводитиме напівфінал чемпіонату світу з програмування, у якому братимуть участь понад 100 команд з 40 країн світу.

— Наші студенти залучаються до наукової діяльності, — продовжує Олексій Дмитрович. — У нас в університеті впродовж 10 років проводяться всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт з інформатики, кібернетики, обчислювальної техніки, автоматики. Наші студенти беруть участь у подібних конкурсах в інших університетах і також посідають там високі місця.

Голова Наукового товариства студентів і аспірантів ВНТУ Валерій Граняк підтвердив, що наукова діяльність є одним із пріоритетних напрямків навчального закладу.

— Щиро сподіваюсь, що осередки студентського наукового товариства, які активно працюють у кожному навчальному інституті, поповняться новими талановитими студентами — першокурсниками.

Від їхнього імені Олександра Брига зізналась:

— Ми пишаємось, що навчатимемось в одному з найпрестижніших вишів України. Щиро вітаю першокурсників з початком нашого студентського життя!

Урочиста посвята в студенти ВНТУ. Кращі з кращих студентів — магістри Ірина Борщова, Любов Філатова, Сергій Петришин та Ігор Дудатьєв передають юному поповненню знаки належності до студентського світу — символічні ключ від скарбниці знань і студентський квиток. Лунає «Gaudeamus». І наймолодші студенти університету зі щойно отриманими новесенькими і порожніми «заліківками» урочистим маршем рушають у нове життя.

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...