Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ГАРВАРДСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ З НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАПРОВАДЖУВАТИМЕ СВОЇ ОСВІТНІ КУРСИ У ВНТУ

There are no translations available.

Днями ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко підписав меморандум про співдію з фондом BrainBasket. Угода дає старт співпраці вишу, ІТ-фонду BrainBasket і топового університету США і світу — Гарварду

Насамперед у ВНТУ запроваджуватиметься курс CS50.

CS50 (Introduction to Computer Science — вступ до комп’ютерних наук) розроблений професором Гарвардського університету Девідом Малланом для студентів цього топового американського вишу. Курс розвиває неформальний підхід до вирішення задач, який дуже цінується фахівцями у всьому світі.

Читайте більше КУРС CS50 ГАРВАРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЧИТАЄТЬСЯ ВНТУ

Пілотний проект стартує на кафедрі комп’ютерних наук (завідувач— доктор технічних наук, професор Андрій Яровий) у рамках дисципліни першого курсу «Алгоритмізація та основи програмування» (викладач – Євген Шемет).

Це перше програмування, з яким зустрічаються студенти, поступаючи на кафедру КН.

Курс CS50 використовують як вступ до програмування не лише в Гарварді. Приміром, авторитетний У США та світі Єльський університет, використовує його теж.

Нині українською можна переглядати версію курсу 2014 року на спеціалізованій платформі Prometheus — це та платформа, яка рекомендована МОНУ до використання у вишах.

«Ми використовуватимемо найсвіжішу версію 2018 року. Частину матеріалів перекладатимемо, частина буде англійською. Також, зараз фонд BrainBasket веде перемовини, аби перекласти нову версію. Питання мови нині не є проблемою», — розповідає випускник кафедри комп’ютерних наук, а нині викладач цієї кафедри Євген Шемет.

Читайте більше «ГАРВАРД НАБАГАТО БІЛЬШЕ СХОЖИЙ НА ВНТУ, АНІЖ МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ!» — ЄВГЕН ШЕМЕТ

Євген, до речі, не так давно був у заокеанському місті Кембридж, де мав стажування у одному із найдавніших вищих навчальних закладів США – Гарвардському університеті.

Євген стверджує, що нині провідні університети світу вважають, що будь-якому інженеру програмування потрібне так само, як і математика.

«Зараз ми проводимо цей курс для викладачів кафедри та викладачів університету загалом. Аби викладачі працювали в рамках курсу з наступного семестру. Цей курс направду дуже важливий і необхідний усім, хто вивчає програмування, і насамперед усім інженерам. Тому ми відкриті до співпраці з іншими кафедрами і факультетами ВНТУ. BrainBasket активно співпрацює з Гарвардом напряму, отож, є доступ до їхніх інструментів викладача. Тобто, можна корегувати оцінки, можна передивлятися роботи, багато що автоматизовано. І головне — закінчивши курс, студенти безкоштовно отримають оригінальний сертифікат Гарвардського університету», — наголошує Євген.

Сертифікат безумовно буде виграшним пунктом у резюме. Адже означатиме, що людина окрім того, що є фахівцем у своїй спеціальності, ще знає основи програмування.

Читайте більше «ПРОГРАМУВАННЯ НЕЗАБАРОМ НЕОБХІДНЕ БУДЕ УСІМ!»

Євген Шемет продовжує:

«Курс починає з основ, з мови С, яка близька до машинної мови, і потім підходить до мов високого рівня. Це Python, це JavaScript, це SQL. З самого початку курс привчає до того, що ти маєш якісь готові компоненти і ти з них складаєш певний проект. Майже кожна лабораторна робота, або як її називають у Гарварді — набір задач, закінчується якимось завершеним продуктом. Цей курс дає чудові перспективи. У нас уже є приклади, що люди після закінчення цього курсу одразу влаштовувались на роботу».

Читайте більше «ЧИ ПОТРІБЕН ПРОГРАМІСТУ УНІВЕРСИТЕТ?»

Далі в планах впроваджувати інші курси Гарварду. Це цілком можливо, адже цей легендарний університет США має доволі відкриту систему.

Отож, продовження буде!

Більше новин Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...