Vinnytsia national technical university

[EN]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЛІТНЯ ШКОЛА УРБАНІСТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-БУДІВЕЛЬНИКІВ ВНТУ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ НІМЕЦЬКОГО ІНЖЕНЕРА-МІСТОБУДІВНИКА

There are no translations available.

Thoralph Weise — віце-президент Stiftung zur Förderung des Bauwesens, і Володимир Грабко — ректор ВНТУ, підписали угоду про співпрацю

 

 

SFB — Фонд підтримки будівельної галузі з Вінницьким національним технічним університетом має досить давні і дружні відносини.

Нині ж співпраця продовжиться в рамках Меморандуму про партнерство та співпрацю з розвитку місцевих громад в сфері використання відновлювальних джерел енергії між обласною державною адміністрацією, Якушинецькою сільською радою та Фондом підтримки будівельної галузі.

Метою угоди є залучення студентів ВНТУ до будівництва та функціонування паливно-енергетичного кластеру з забезпечення екологічного, безперебійного та якісного енергопостачання території місцевої громади, а також сприяння економічнму розвитку регіону.

На факультеті будівництва, теплоенергетики і газопостачання ВНТУ Торальф Вайзе уже неоднораз проводив заняття зі студентами.

Курс лекцій німецького фахівця стосовно орієнтирів та ієрархічного планування в Німеччині старшокурсникам спеціальності «промислове та цивільне будівництво» мав величезну корисність.

Потому юні будівельники знання, отримані на лекціях свого маститого колеги, випробовували на практиці. Проводив її у Вінниці сам Торальф Вайзе.

Пройшовши практику під керівництвом німецького інженера-містобудівника, студенти отримали сертифікат, котрий надав ваги їхньому резюме, авторитетно засвідчивши теоретичну і практичну обізнаність своїх власників із німецькою методикою планування міст.

Пан Торальф вчив майбутніх будівельників на прикладі нашого обласного центру проектувати генеральні плани так, як це роблять у Німеччині. І за тамтешньою методикою.

— Торальф Вайзе, читаючи специфічний матеріал, подає його дуже дохідливо. І лекції його інтерактивні — студенти жваво задають запитання. Його лекції більш схожі на бесіди. — Розповідає кандидат технічних наук, доцент Вікторія Гарнага. — Цікаво порівняти як у нас відбувається місторегулювання, управління міст і як у Німеччині. Мені завжди подобалось, як сформовані міста у цій країні. У них дуже чітка сітка планування. Побудова генерального плану у них зовсім іншого рівня, аніж у нас. В Україні на генеральних планах досить багато довільного. У них на усю Німеччину однакові стандартні умовні позначення використовуються. Берете генеральний план кількох міст і видно, що тільки компоновка різна. Вам не потрібно проглядати купу таблиць з умовними позначеннями.

Впевнившись у високому фаховому рівні вихованців ВНТУ, пан Вайзе запропонував поглибити співдію.

Нинішня угода передбачає поміж іншого цикл лекцій і практичних семінарів для старшокурсників будівельного факультету. Тема — «Дослідження актуального стану територій з містобудівної точки зору та аналіз соціально-функціональних зв’язків у міському та сільському середовищі».

Студенти отримають теоретичні базові знання про зміст містобудівного планування на прикладі німецької системи. Зокрема дізнаються про основи виконання land use plan, master plan, landscape plan. Отримають інформацію про законодавчі засади цієї сфері у Німеччині.

І знову теоретичні знання випробують на практиці. А саме в Школі урбаністики, яка працюватиме для них у липні-серпні під керівництвом Торальфа Вайзе.

Надалі ВНТУ і SFB мають чимало спільних намірів і планів щодо майбутніх заходів.

Більше новин Сторінка прес-центру ВНТУ у Фейсбук

 

Публічна інформація

There are no translations available.

 

Детальніше...


Еконатурологія

There are no translations available.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

There are no translations available.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

There are no translations available.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

There are no translations available.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

There are no translations available.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...