Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?

Недоступен ни однин перевод.

У спортивному комплексі «Гарт» відбулися змагання з боксу за програмою Х обласної універсіади серед ВНЗ 3-4 рівня акредитації

Десять студентів захищали спортивну честь нашого університету. Попередні бої тривали 4 дні.

У фіналі у ваговій категорії до 69 кг кмс Олександр Розгон, студент групи 3МО-11, впевнено переміг боксера ВДПУ, кмс В’ячеслава Стаженця і здобув перше місце.

У ваговій категорії до 64 кг кмс Олександр Ковальчук (група РА-09) поступився майстру спорту, чемпіону світу Олегу Неклюдову (ВДПУ) і здобув друге місце.

У ваговій категорії до 81 кг кмс Сергій Конецул (група ТКП-09) із значною перевагою виборов перше місце у кмс з ВДПУ Михайла Павлюка.

Впевнено йшов до перемоги В’ячеслав Доценко (група ОТЗ-11сп), але судді віддали перевагу спортсмену з ВДПУ, і В’ячеслав задовольнився другим місцем.

По вагових категоріях місця, які вибороли наші спортсмени, розподілились так:

до 56 кг кмс Максим Шиванюк (група МЕ-09) — ІІ місце;

60 кг першорозрядник Олег Волков (ЕЗсп-11) — ІІ місце;

до 75 кг Артур Путкорадзе (1Кнм-11) — ІІІ місце;

до 91 кг Богдан Ткаченко (ТЕ-08) — ІІІ місце;

до 91 кг Ярослав Бахновський (ТЕ-11) — ІІІ місце;

у тяжкій ваговій категорії Євген Доброгодина (ОТЗсп-11) — ІІІ місце.

У загальному командному заліку вперше за час проведення спартакіади команда нашого ВНТУ виборола І місце (сумою балів 316 очок).

Друге місце — спортсмени ВДПУ, третє — ВНАУ, четверте — ВНМУ.

Ректор Володимир Грабко привітав університетських боксерів, побажавши так тримати і надалі.

Готував команду до виступу і поділив з ними радість перемоги доцент кафедри фізичного виховання, майстер спорту СРСР, відмінник освіти України Сергій Костюк.