Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

Університетська організація BEST провела інженерні змагання для першокурсників, участь у яких взяли півсотні наймолодших студентів нашого вишу

 

Упродовж змагань учасники мали змогу спробувати свої сили у двох категоріях: Сase Study (аналітичне вирішення завдання) – розробити інформаційну систему ВНТУ та Team Design (технічне виконання певного проекту) – побудувати рухомий пристрій, що повинен був пересуватись треком самостійно.

У першій категорії змагались команди чотирьох інститутів: ІнМ, ІнБТЕГП, ІнІТКІ, ІнАЕКСУ та ІнЕЕК. У другій теж чотирьох – ІнМТ, ІнРТЗП, ІнБТЕГП, ІнЕЕЕМ. Змагались першокурсники приязно і доброзичливо, докладаючи максимум зусиль і виявляючи стільки ж креативу та фантазії.

Створивши свої проекти (учасники мали на це 4 години), потому активно  долучились до їхньої презентації. Обрати переможця змагань — такий непростий вибір дістався журі: Сергію Павлову – проректору з наукової роботи університету, Марії Прокоповій – кандидату технічних наук, доценту, старшому інспектору ГЦВР та Костянтину Ковалю – кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри ІНВ.

Отож, переможці:

у категорії Сase Study — команда ІнІТКІ,

у категорії Team Design – першокурсники ІнМТ.

Враження від інженерних змагань завідувача кафедри загальної фізики і фотоніки, доктора технічних наук, професора Сергія Павлова:

— Усі проекти були надзвичайно цікавими! У категорії Сase Study команда ІнАЕКСУ запропонувала встановити в корпусах університету інформаційні термінали. Їхню ідею дійсно можна було б використати і втілити у життя в нашому виші, адже це сучасний і надзвичайно дієвий спосіб інформування. І хоча поки що для нас – це, на жаль, фантастика, але в майбутньому – все можливо! У категорії Team Design будували справжні макети, експериментували... Я вважаю, що це дуже важливо, адже студенти повинні вміти втілювати в життя власні ідеї. Взагалі, BEST – це великий плюс для нашого університету, і в цьому напрямку потрібно рухатись далі, розвиватись та самовдосконалюватись!

Юлія МАНДРЕНКО,

студентка групи 1ЕКО-10 Інституту ЕЕК

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...