Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 
Недоступен ни однин перевод.

Урочистий церемоніал з нагоди поповнення студентських лав нашого університету видався напрочуд сонячним і теплим.

Під звуки державного гімну України піднімається у безхмарне відчайдушно блакитне небо зрілого літа стяг держави.

— Наш університет нині займає 19 місце серед навчальних закладів України, а за окремими показниками ми входимо в 50 кращих університетів світу, тому певен: ви зробили правильний вибір, ставши студентами Вінницького національного технічного університету. — Вітає першокурсників ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. — Пройде зовсім небагато часу, і ваші особисті успіхи в навчанні, науці збагатять досягнення університету. Зичу вам цікавого навчання, життєрадісних студентських років!

— Вітаю першокурсників славетного українського вишу — Вінницького національного технічного університету, чиї досягнення і випускники відомі не лише в державі, а й у зарубіжжі. Це ваш перший вагомий життєвий успіх — фундамент вашого особистого вдалого майбутнього, фундамент майбутнього держави. — До винуватців урочистостей звертається голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига. — Сьогодні проголошена програма модернізації держави. Минули часи, коли технічні спеціальності не були затребувані в Україні. Нині маємо великий попит на фахівців, яких готують у ВНТУ.

Директор Інституту ІТКІ, доктор технічних наук, професор Олексій Азаров повідомив святковий загал, що завдяки досягненням студентів-програмістів ВНТУ на міжнародному рівні, нинішньої осені — в жовтні вінницький політех проводитиме напівфінал чемпіонату світу з програмування, у якому братимуть участь понад 100 команд з 40 країн світу.

— Наші студенти залучаються до наукової діяльності, — продовжує Олексій Дмитрович. — У нас в університеті впродовж 10 років проводяться всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт з інформатики, кібернетики, обчислювальної техніки, автоматики. Наші студенти беруть участь у подібних конкурсах в інших університетах і також посідають там високі місця.

Голова Наукового товариства студентів і аспірантів ВНТУ Валерій Граняк підтвердив, що наукова діяльність є одним із пріоритетних напрямків навчального закладу.

— Щиро сподіваюсь, що осередки студентського наукового товариства, які активно працюють у кожному навчальному інституті, поповняться новими талановитими студентами — першокурсниками.

Від їхнього імені Олександра Брига зізналась:

— Ми пишаємось, що навчатимемось в одному з найпрестижніших вишів України. Щиро вітаю першокурсників з початком нашого студентського життя!

Урочиста посвята в студенти ВНТУ. Кращі з кращих студентів — магістри Ірина Борщова, Любов Філатова, Сергій Петришин та Ігор Дудатьєв передають юному поповненню знаки належності до студентського світу — символічні ключ від скарбниці знань і студентський квиток. Лунає «Gaudeamus». І наймолодші студенти університету зі щойно отриманими новесенькими і порожніми «заліківками» урочистим маршем рушають у нове життя.

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...