Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 
Недоступен ни однин перевод.

Напівфінал чемпіонату світу з програмування відбудеться 11-16 жовтня в нашому університеті. У змаганнях візьмуть участь близько 40 команд. І це подія в інтелектуальному світі не менш масштабна, аніж у футбольному — Євро-2011

Наш Вінницький національний технічний університет займає 19 місце серед навчальних закладів України. А за показниками міжнародного рейтингу програмістів ТорCoder входить в 50 кращих університетів світу — гучні перемоги студентів-програмістів ВНТУ на міжнародному рівні спричинились до того, що Україні вперше надано право провести півфінал першості світу з програмування АСМ-ICPC SEERC.

Тож, командам студентів-програмістів нашого техуніверситету влітку було не до відпочинку. Готувались до генеральної жовтневої перемоги в стінах alma-mater, перемагаючи.

Одразу дві команди ВНТУ здобули третє місце на VI відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування «KPI-OPEN 2011» імені С.О. Лебедєва - В.М. Глушкова. І якщо для першої команди університету такий результат був цілком очікуваним, то успіх другої команди ВНТУ, яка за один день перетворилася з нікому не відомої команди на одного з лідерів в українському спортивному програмуванні, став головною сенсацією олімпіади. 8 липня, вітаючи юних вінничан й інших призерів, старший науковий співробітник Інституту кібернетики НАН України Віра Глушкова, донька славетного вченого, відзначила:

— Змагання продемонстрували високий рівень учасників. І вселяють надію, що цим молодим людям вдасться відродити славу вітчизняної науки.

А в серпні в Севастополі на II-й міжнародній літній школі програмування перша команда ВНТУ поступилася лише команді Санкт-Петербурзького державного університету, випередивши його другу команду, а також команди таких всесвітньо відомих російських університетів, як Московський фізико-технічний інститут (МФТІ), Національний дослідницький інститут – Вища школа економіки (НДІ-ВШЕ), Петрозаводський державний університет.

Директор Європейського напівфіналу Чемпіонату світу з програмування, професор нашого Вінницького національного технічного університету Володимир Месюра:

— Україна займає з програмування 4 місце в світі. Українських студентів-учасників фіналу чемпіонату світу радо беруть працювати у престижні світові компанії.

Студент наукової магістратури ВНТУ Віталій Невідомий у травні цього року був запрошений на співбесіду у Сан-Франциско, та після захисту магістерської дисертації поїде працювати у Google до США. Випускники попередніх років Богдан Власюк працює програмістом Google у Цюріху (Швейцарія), Павло Коржик у Сіднеї (Австралія) в іншому офісі цієї фірми, також розробляє програмне забезпечення. Дмитро Коржик навчається в аспірантурі університету Дюка в США.

До речі, осяг державного замовлення у політесі найбільший серед усіх вищих навчальних закладів Вінниці. Нинішнього року абітурієнти до ВНТУ подали майже чотири тисячі заяв, бажаючи навчатися на стаціонарі. Це більше, аніж торік.

Вже цієї осені в університеті запрацюють тренінги для випускників шкіл із основ веб-дизайну і комп’ютерної анімації.

А нині у вересні університет готується до відкриття ІІІ Всеукраїнського з’їзду екологів. Потім на черзі міжнародна науково-технічна конференція «Оптимальне керування електроустаткування». Буде «ОКЕУ-2011»!

Політех нещодавно прийнято до Board of European Students of Technology — Ради студентів європейських технічних університетів. Отож, ВНТУ — BEST!

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...