ВАЛЬДЕМАР ВУЙЦІК — ПОЧЕСНИЙ ПРОФЕСОР ВНТУ

Прес-центр ВНТУ 17.08.2019, 23:32
Рішенням Ученої Ради ВНТУ Вальдемару Вуйціку присвоєно звання почесного професора Вінницького національного технічного університету   Пан Вуйцік — доктор технічних наук, професор, декан факультету електротехніки та інформатики Politechnika Lubelska, академік Міжнародної академії прикладної радіоелектроніки. Є головним координатором проектів RIS LUBELSKI та RSI EVALLUB. Напрям наукової діяльності — оптоелектроніка, автоматика, телекомунікації, радіоелектроніка. Науковий і педагогічний стаж — понад чверть століття. Вальдемар Вуйцік — автор 17 монографій, понад 100 наукових публікацій. Його наукові розробки впроваджено в промисловості. Член редколегії ряду міжнародних журналів, зокрема Optoelectronic Information-Power Technologies, який видається нашим  ВНТУ. 24 листопада професор Вуйцік приїхав до Вінниці, аби отримати високу відзнаку. Сертифікат, що засвідчує цей поважний титул, пану Вуйціку вручив ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко на Ученій Раді нашого вишу.

ДО СОРБОНИ НЕ ПОСТУПАЮТЬ, А… ЗАПИСУЮТЬСЯ

Прес-центр ВНТУ 17.08.2019, 23:29
Євроінтеграційні процеси в нашій країні спричиняють необхідність більш тісної співпраці із міжнародними організаціями, установами, навчальними закладами, оскільки найкраще навчання – це практичний досвід. Керуючись саме цим, за підтримки Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні при Президентові України та Центру міжнародного співробітництва вітчизняна делегація здійснила навчально-ознайомчий візит до Ради Європи. Зустрічаючись із представниками Ради Європи, Європейського суду, Європейської комісії, Організації Об’єднаних націй, ЮНЕСКО, ми, члени делегації, знайомились із їхньою роботою, а також обмінювались думками щодо актуальних питань, що стоять сьогодні перед Україною в контексті євроінтеграційних процесів та питань освіти. Побували в Паризькому університеті Сорбона, який є одним з найстаріших у Європі. Він розташований в Латинському кварталі Парижа.