Прес-центр ВНТУ 18.02.2019, 02:00

Студентів запрошують освоїти методику "Дизайн-мислення" - перший модуль з 22.02.19.

Громадська спілка "Асоціація культурного підприємництва Пік-арт" запрошує молодь Вінниччини прийняти участь у навчальному курсі "Дизайн-мислення".

Проект "Розвиток інновацій та креативності молоді Поділля за методологією "Дизайн-мислення" відбудеться у м. Вінниця вперше.

Проект спрямований на розбудову творчого, інноваційного та креативного мислення, отриманні практичні навички  допоможуть молоді вирішувати завдання управлінського характеру та успішно проектувати своє життя.

«Дизайн-мислення» - це найуспішніша світова методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA. Курси з дизайн-мислення є важливою складовою навчального процесу Стенфордського університету та інших провідних університетів світу. В Україні до сьогодні їх викладали тільки найкращі бізнес-школи й тренери для вузької й забезпеченої аудиторії.

Курс складається з 3 модулів, що триватимуть 4 дні та буде проходити в Молодіжному центрі «Квадрат» за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна 15.

ü  Перший модуль розпочнеться 22.02.2019 о10:00 - 19:00.

ü  Другий модуль: 09.04.2019 – 10.04.2019 з 10:00 - 19:00

ü  Третій модуль: 07.05.2019 з 10:00 - 19:00

Після завершення навчання учасники отримають сертифікат «Майстер дизайн-мислення» за авторським підписом активіста культури, майстера-фасилітатора тренінгової̈ програми «Активні громадяни» від British Council, ментора та тренера курсу Creative Management Camp, тренера курсу “Дизайн мислення”, графічного дизайнера

ЯРОСЛАВА БЕЛІНСЬКОГО www.fb.com/yaroslav.belinsky

Навчання безкоштовне. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, харчуванням та напоями.

Наразі триває конкурсний відбір учасників. Для участі необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/TZHpaZ

Проект відбувається за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Виконавець та організатор:  громадська спілка “Асоціація культурного підприємництва “Пік-Арт”.