Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЗІ СТУДЕНТСЬКОГО БАЛУ — НА ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ!

Недоступен ни однин перевод.

 

«Стиляги», а саме в такому ретро-форматі, за бажанням самих студентів, відбувався цьогорічний бал у ВНТУ, не залишили байдужим нікого

 

 

У День закоханих, усі студенти нашого вишу могли не тільки освідчитись один одному у коханні і зареєструвати свої стосунки у «Студентському РАГСі», а й мали змогу приємно та вишукано провести час на Студентському балу.

 

Цього року на університетському імпровізованому танцювальному майданчику відбувалося неймовірне. «Стиляги», а саме в такому ретро-форматі, за бажанням самих студентів, відбувався цьогорічний бал у ВНТУ, не залишили байдужим нікого: яскраві костюми, запальні танці та модні зачіски створювали святкову атмосферу балу.

 

«Стиляги» – молодіжна субкультура кінця 1940-х – початку 1960-х років. Стиляг виділяв з натовпу яскравий одяг, певна манера розмови (особливий сленг) і т. і. Їм був властивий підвищений інтерес до західної музики і танців. Субкультура стиляг була своєрідним стихійним протестом проти одноманітності в одязі, музиці та в стилі життя. Сам термін «стиляга» прийшов з мови джазистів, музикантів.

 

Стильні і вишукані дівчата та хлопці ВНТУ були незрівнянними та якнайкраще намагалися показати себе та своє вміння гармонійно рухатись під ритми музики. Воно й не дивно, адже, після завершення балу, п’ять найімпозантніших пар юнаків та дівчат отримали можливість потрапити на традиційний бал міського голови.

 

За словами начальника відділу у справах молоді та туризму міської ради Руслана Анфілова, який завітав на наше свято із солодким подарунком, в цьому році буде проведено п’ятий ювілейний Студентський бал міського голови. А тому і підготовка до нього дуже ретельна.

 

Право потрапити на бал 1 березня 2012 року отримують Королі та Королеви студентських балів навчальних закладів міста. Ще 50 запрошень одержать 25 дівчат та 25 юнаків, які переможуть в інтернет-голосуванні. Крім того, на Студентський бал 2012 року будуть запрошені всі Королеви та Королі попередніх балів, а також Міс і Містер «Вишуканість» за 5 років.

 

Родзинкою П’ятого ювілейного студентського балу буде те, що Вінницький міський голова Володимир Гройсман і муніципальна компанія «Турцентр Подільський» подарують переможцям Студентського балу подорож до міста Відень на один з віденських балів.

 

Нагадаємо, що в минулому році Королевою Студентського балу міського голови стала наша студентка Ірина Слуцька. Тож, бажаємо студентам-щасливчикам нашого вишу, які потраплять на Студентський бал міського голови, перемогти та відвідати феєричний віденський бал.

 

Анна ПИСКЛЯРОВА,

проректор з виховної роботи ВНТУ,

головний редактор часопису «Імпульс»

Фоторепортаж Сергія Маркова

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...