Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ТАНЦІ ДЛЯ ПОСЛА

Недоступен ни однин перевод.

 

Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні Раджив Кумар Чандер 14 березня відвідав наш університет, аби здійснити свою мрію — побувати на занятті з практичної культурології

 

 

Уже 16 років з ініціативи професора Тамари Буяльської, яка й започаткувала такий унікальний вид навчальних занять — культурологічний практикум, студенти нашого вишу знайомляться з індійськими танцями. Своєрідні лекції-концерти практичної культурології викладачі завжди проводять з участю митців. Тонкощі індійського танцю, його філософію, символіку осягти, зрозуміти, полюбити усі ці роки незмінно допомагає студентам Сергій Журавльов.

 

В індуїзмі танці завжди відігравали важливу роль в побуті, інколи навіть були як версія молитви. Танець є одним з найрозвиненіших форм мистецтва в Індії.

 

Сергій Журавльов, отримавши грант, опановував складну і чарівну індійську хореографію в Інституті музики і танцю Ганеша Натьялайя. Танцюють і обидві його доньки — Ліда і Наталя. Дівчата в Індії не вчилися — хист отримали в спадок. Своїм дивовижним мистецтвом Сергій щедро ділиться і зі студентами — в університетському клубі багато років керує ансамблем східного танцю «Лейла».

 

Приступивши до виконання своїх обов’язків в Україні, пан Раджив Кумар Чандер запросив на зустріч до Посольства Індії керівників шкіл індійського танцю з усієї України. Особливо зацікавила розповідь Сергія Журавльова про практичну культурологію у технічному університеті. Адже йшлося не просто про концертну діяльність. Студенти у межах навчальної культурологічної програми вивчають історію і особливості індійського танцю!

 

— У лютому я знову мав зустріч з паном Послом. Він підтвердив свій намір побувати у ВНТУ на академічних заняттях практичної культурології. — Розповідає Сергій Журавльов. — Наші заняття йому надзвичайно сподобалися. Пообіцяв всіляко підтримувати нас і розвиток мистецтва індійського танцю.

 

Цього року виповнюється 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Індією. Передбачається обмін мистецькими делегаціями. Можливо, Сергій Журавльов  увійде до їх складу.

 

А його старша донька Ліда незабаром від’їздить до цієї дивовижної країни опановувати Катхак.

 

— Спершу Ліда прагнула потрапити до моєї вчительки — гуру Сароджі Вайдьянатхан. Але зважили, що в Україні Бхаратанатьям — стиль танцю південної Індії уже досить поширений. Тому обрали напрям Катхак. Він характерний для півночі Індії, там зовсім інші костюми, інша пластика.

 

До речі, в Індії танцями займаються тільки матеріально забезпечені люди. Адже і за навчання в інституті треба платити, і костюми дуже не дешеві, і скласти Арангетрам — державний екзамен теж дуже не просто.

 

Побувавши у виставкових  залах Центру культурології і виховання студентів нашого вишу, оглянувши художні полотна, які там експонуються, пан Посол не приховував свого здивування і захоплення. Такі художні музеї в технічному університеті!

 

Пан Посол однією з основних сфер співпраці між нашими країнами вважає освіту. Нині у Вінниці навчається 43 студенти з Індії. Індійські партнери планують налагодити короткочасне — впродовж 1-3 місяців — навчання українських студентів за рахунок грантів індійського уряду. Стажуватися в індійських університетах зможуть майбутні фінансисти, аудитори, менеджери.

 

Також пан Посол акцентував на розробці українсько-індійських пілотних науково-технічних проектів у сфері високих технологій.

 

Фоторепортаж Сергія Маркова

 

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...