ІНЖЕНЕР – ЦЕ СТАТУС, ЦЕ ПРЕСТИЖНО

Недоступен ни однин перевод.

Магістранти нашого університету Юлія Погребна та Андрії Колесник взяли участь у РМ’11 – президентському мітингу-2011 BEST. Відбувся форум у студентському містечку Люнгбю-Торбек поблизу Копенгагена

 

BEST (Board of European Students of Technology) міжнародна студентська організація, котра існує уже 20 років майже у всіх державах континенту.

На РМ’11 бестівці різних країн зібрались для презентації своєї нинішньої і  координації майбутньої діяльності, аби прийняти до своїх лав нових членів, налагодити співпрацю з іншими студентськими організаціями. У цьому престижному зібранні взяли участь усі LBG — локальні бестівські групи. BEST має ще один форум такого ж рівня — JA (генеральна асамблея). Наступний PM відбудеться у Румунії, а JA – у Франції.

Україну на РМ’11 представляла делегація з п’яти студентів — по одному з Києва, Запоріжжя, Львова та двоє з Вінниці.

BEST дає можливість інтелектуально і професійно зростати, спілкуватися з людьми різних країн, а отже збагачувати практику розмовної іноземної мови, набувати навичок організації різноманітних заходів і реалізації власних ідей. До того ж BEST Career Support дає можливість студентам старших курсів проходити стажування в міжнародних компаніях та працевлаштовуватись після випуску. А ще – подорожі, активне проведення часу.

Захід проходив у Technical University of Denmark. ТUD має 7 тисяч студентів і є одним із найкращих технічних університетів Європи, а власне в Скандинавії у нього найвищий рейтинг.

— Умови навчання в Технічному університеті Данії чудові. — Розповідає Андрій. — У мене склалось враження, що в Європі інженер – це статус, це престижно, це цінується, це потрібно. Вражень з поїздки чимало  і лише позитивних. Хочеться працювати, змінювати усе на краще, щоб у майбутньому не ми, а з нас брали приклад.