Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

З ВИСОТИ ВЛАСНОГО ДОСВІДУ

Недоступен ни однин перевод.

 

На мою думку ВНТУ один з найкращих університетів нашої країни. Висока якість навчання, дохідливі лекції, якщо прагнеш сягнути висот — тебе помітять і допоможуть. Різноманітні олімпіади, в яких студенти ВНТУ беруть активну участь, дають змогу  реалізуватись, а потому гідно працевлаштуватись — чи то в Україні, чи то за кордоном

 

Кожен із нас пам’ятає ті чудові шкільні часи, коли можна було не перейматись своїм майбутнім, не думати ким же ти станеш у дорослому житті, яка у тебе буде професія. Але у кожного із нас наставав момент, який примушував задуматись над цими питаннями.

 

Я був певен, що після школи вчитимусь далі — в університеті. Але в якому??? Чукати щастя деінде не мав наміру. Але й у нашій Вінниці чималий вибір приватних та державних вишів.

 

Одного разу, проходячи повз корпуси Вінницького національного технічного університету, мимохідь потрапив в оточення його студентів. Веселі, життєрадісні — хтось цілком приязно сперечався за якісь лаби, хтось стосовно планів як краще зорганізуватись у вільний час. А я зрозумів — теж хочу бути серед них.

 

Аби дізнатись про ВНТУ більше, вирішив прогулятись його територією. А вона величезна! І що мені дуже сподобалось — університет знаходиться ніби в парку, весь оточений зеленню. Улюбленим місцем відпочинку студентів на перервах є фонтан біля центрального корпусу. Комусь дзюркотіння води додає романтичного настрою, когось заспокоює, а комусь навіює цікаві ідеї.

 

Масивні корпуси, поважні і привітні викладачі. Якщо до когось звертався із запитанням, радо відповідали. Ця прогулянка справила на мене велике враження! І саме тоді для мене стало ясно — спрямую усі зусилля, щоб вступити до ВНТУ.

 

Дочекавшись дня відкритих дверей, я зі своїм другом відвідали цей навчальний заклад. Студенти на своєму жаргоні називають його «політех». Дійсно цей виш готує спеціалістів технічних галузей. А розмаїття спеціальностей аж захоплює дух: інженери-будівельники, інженери-оптотехніки, програмісти, машинобудівники, екологи, менеджери і ще чимало інших важливих для суспільства фахівців. Просочені думками довгі коридори університету — як приємно ними прогулюватись! Сучасна матеріально-технічна база університету дає змогу студентам отримувати новітні знання і практичні навички. Логічно, що ВНТУ уже кілька років поспіль на вершечку турнірної таблиці рейтингу університетів України «ТОП-200».

 

Володимир ФАЙЧУК,

другокурсник Інституту АЕКСУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...