Прес-центр ВНТУ 01.11.2012, 11:01

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України нагородило ВНТУ відзнакою «ЛІДЕР Національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України».

 

Найвищою нагородою — золотою медаллю IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» відзначений наш виш за активне впровадження інновацій у співробітництві з ринком праці

 

А за активне впровадження інноваційних освітніх технологій Вінницький національний технічний університет відзначений дипломом виставки.

 

Відбувалась «Інноватика в сучасній освіті» 16-18 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Її організаторами традиційно виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

 

Виставка-презентація представила понад шість сотень навчальних закладів різних рівнів і форм власності, центрів, підприємств, асоціацій, видавництв з усіх регіонів України.

 

Навчальні заклади Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії поділилися досвідом співробітництва з українськими колегами, ознайомили потенційних абітурієнтів та їхніх батьків з умовами прийому в тамтешні навчальні заклади.

 

Ректор нашого вишу доктор технічних наук, професор Володимир Грабко отримав подяку IV Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» за вагомий особистий внесок у розвиток і впровадження освітніх інновацій.

 

Почесним дипломом за плідну працю з упровадження освітніх інновацій нагородили проректора ВНТУ, професора Віктора Мізерного та директора Інституту магістратури, аспірантури і докторантури ВНТУ, доктора технічних наук, професора Віталія Мокіна.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ