Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

КРАСНОЩОКЕ ЯБЛУКО ДЛЯ АНАСТАСІЇ КРАСНОЩОКИ ВІД ПАРІСА

Недоступен ни однин перевод.

 

Найпопулярнішим серед різноманіття університетських заходів був і залишається конкурс «Міс ВНТУ». Щоразу під час його проведення глядацька зала заповнюється вщерть, і Ньютону було б за цих умов складно зробити своє геніальне відкриття, бо навіть яблуку ніде впасти

 

 

 

Звичайно, березень – не яблучний сезон, але одне яблучко 5 березня таки було вручено Парісом (якого уособлювало журі конкурсу) найкращій серед претенденток на титул «Міс ВНТУ - 2013».

 

Журі намагалось бути максимально виваженим у своїх рішеннях, щоб не спровокувати нову Троянську війну поміж армій вболівальників університетських красунь.

 

Уже в конкурсі «Дефіле» викреслились кілька ймовірних претенденток на підсумкову перемогу, не змінилась ситуація і після «Візитки», яка цього року була в форматі відео-ролика. Учасниці та їхні команди виявили неабияку винахідливість та оригінальність в підготовці сюжетів, порадували операторські рішення, несподівані образи конкурсанток.

 

Інтелектуальний конкурс по-справжньому змусив виявити свою ерудованість університетських красунь, логічність та образність мислення. Неофіційний титул «Варвари премудрої» в цьому змаганні виборола Таня Калагуряну, але й інші дівчата були зовсім поруч.

 

Одним з вирішальних моментів суперництва за першість, напевно, став творчий конкурс. Варто відзначити, що більшість з представлених виступів постали у вигляді міні-вистав, з цікавими образами, високою виконавською майстерністю. Проте, декому завадило хвилювання чи може ще якісь причини, щоб яскраво та впевнено показати всі свої можливості й таланти на університетській сцені під час свого творчого номеру.

 

Останні штрихи до свого портрету «Міс ВНТУ – 2013» представниці восьми інститутів нашого університету зробили в хореографічній постановці під джазову композицію у виконанні Єви Нечепуренко.

 

Жодна з учасниць не була обділена увагою спонсорів, зокрема всі вони отримали приємні подарунки від студентського профкому ВНТУ, а колишній ректор Борис Мокін вручив свої власні призи (у гривневому вигляді) Анастасії Каруцяк та Анастасії Краснощоці.

 

Приз глядацьких симпатій цьогоріч отримала представниця Інституту машинобудування та транспорту Аліна Кислицька, а на думку журі найліпші образи жіночої краси вдалось створити Анастасії Каруцяк (ІнЕЕЕМ), Дар’ї Шевчук (ІнБТЕГП), які отримали титул Віце-міс ВНТУ та Анастасії Краснощоці, котра була проголошена Міс ВНТУ 2013 року й отримала жадане яблучко від Паріса.

 

Анатолій ТЕКЛЮК,

заступник директора ГЦВР,

кандидат філософських наук, доцент

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...