Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ЗМАГАЛИСЬ WEB-ДИЗАЙНЕРИ

Недоступен ни однин перевод.

 

У Вінницькому національному технічному університеті 16 травня відбувся фінал XI міжнародного відкритого конкурсу із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів

 

Майже 1000 робіт із 21 країни надійшло на конкурс — Швеції, Чилі, ОАЕ, Індонезії, В’єтнаму, США, Ірану, Великобританії, Канади, Нової Зеландії, Індії, Китаю, Португалії, Чехії, Польщі, Казахстану, Молдови, Білорусі, Росії, України…

 

Конкурсанти продемонстрували неабияку майстерність, оскільки їх роботи передбачали гармонійне поєднання тексту, графіки, кольору, звуку та програмування.

 

Щодо українських учасників, то третина їх — сільська молодь. І надалі їх відсоток зростатиме, адже народний депутат України Володимир Продивус зголосився фінансово підтримувати майстер-класи з веб-дизайну для юних мешканців сільської місцевості. Нинішній конкурс проводився теж під його патронатом.

 

50 суддів з України, Росії, Польщі, Білорусі оцінювали майстерність конкурсантів, перевіряючи роботи в on-line режимі і визначаючи переможців у 9 номінаціях: інформаційне наповнення, графічна реалізація, програмна реалізація, 2D растрова графіка, 2D векторна графіка, ЗD-графіка, GIF-анімація, Flash-анімація, ЗD-анімація. Для підтвердження достовірності учасники надсилали окрім свого твору ще й додаткові матеріали, які підтверджують їхнє авторство. Приміром, для тривимірної графіки — це скелетні моделі.

 

Серед переможців студенти і школярі — Ісекетов Ержан (Казахстан), В’ячеслав Мальований і Петро Величко (обидва студенти ВНТУ), Maryna Tuzhanska (ОАЕ), Розалия Нугуманова (Башкорстан), Bergstrom Frida Sofi (Sweden), Stoyanova Tatyana (Bulgaria), Zheng Long Gabriel Loo-Carre (Singapore), Effendi Sharif Elxan (Азербайджан), Євгеній Гуль (Беларусь), Татьяна Дюкарева (Россия)

 

Конкурсне журі зауважило значне підвищення якості. Тож, переможці отримали розкішні подарунки від спонсорів. Більшість меценатів — успішні випускники Вінницького техуніверситету.

 

Переможці другого (очного) туру також одержали дипломи Adobe Systems. Компанія є провідним виробником програмного забезпечення для графічного дизайну з щорічними доходами близько 4 мільярдів доларів. Отримати диплом такої фірми — мрія кожного спеціаліста в галузі інформаційних технологій.

 

Окрім Вінницького національного технічного університету організаторами конкурсу є управління у справах сім'ї та молоді ОДА, обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, палац дітей та юнацтва Вінниці, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області, Башкирський державний педагогічний університет, Вінницький технічний коледж, громадська організація Молодіжний центр «Форум».

 

Понад 126 тисяч відвідувачів побувало цьогоріч на сайті конкурсу. І за рейтингом mail.ru він увійшов у тридцятку найвідвідуваніших сайтів СНД.

 

Конкурс з веб-дизайну почав свій марафонський шлях у Вінницькому національному технічному університеті 11 років тому стараннями доктора технічних наук, професора Олександра Романюка, першого проректора ВНТУ.

 

— За історію конкурсу на нього надійшло понад п'ять тисяч робіт. Отож, суттєво поповнився інтернет-ресурс країн-учасниць.  Веб-дизайн і комп'ютерна графіка поєднують традиційне мистецтво і технічні новації. Веб-дизайнер не тільки розробник, але і художник, розуміє значення зображення й інших візуальних елементів, визначає той вплив, який вони спричинять на відвідувачів. Фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки згодом будуть найбільш затребувані, оскільки від них залежить створення віртуального оточення, що значно спрощує взаємодію людини з комп'ютером. Саме вони забезпечать новий рівень інформаційного сприйняття дійсності.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Фоторепортаж Сергія Маркова на сайті Вінницького національного технічного університету  тут і тут

 

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...