Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ОСОБИСТЕ «СРІБЛО» І КОМАНДНА «БРОНЗА» ІЗ ГРУЗІЇ

 

Сергій Кашубін і Михайло Гранік здобули дипломи другого ступеня в особистих змаганнях VII міжнародної олімпіади з програмування на Кубок академіка Іллі Вєкуа. Загалом команда ВНТУ посіла третє місце

 

VII міжнародна олімпіада з програмування на Кубок академіка Іллі Вєкуа відбулася у Батумському державному університеті (Батумі, Грузія).

 

Олімпіада проходила водночас на чотирьох площадках: у Батумі, Новосибірську, Москві та Санкт-Петербурзі – містах, з якими пов’язана діяльність академіка Вєкуа, і складалася з двох турів: особистого і командного.

 

До Батумі прибули команди 4 країн: Азербайджан (5 команд), Росія (1 команда), Туреччина (1 команда) і Україна (5 команд): Вінницький національний технічний університет, Донецький національний університет, Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, Севастопольський університет ядерної енергетики і промисловості, Харківський національний університет радіоелектроніки. У Батумі виступили також 26 грузинських команд.

 

В особистому турі у змаганнях взяли участь 126 учасників. Їм запропонували розв’язати 8 задач. Основна боротьба розгорнулась між російськими і українськими олімпійцями. Перше місце посів Ярослав Твердохліб із КНУ ім. Шевченка, лідер команди-фіналіста цьогорічної першості світу. Він єдиний розв’язав усі 8 задач. Наші студенти Сергій Кашубін та Михайло Гранік разом з чотирма іншими студентами розв’язали по 6 задач і отримали дипломи за здобуте «срібло».

 

У командних змаганнях у чотирьох містах взяла участь 61 команда, зокрема у Батумі – 42. Учасникам запропонували за п’ять годин розв’язати десять задач. Найкращим на Батумському майданчику виявився старт студентів ВНТУ, які утримували лідерство протягом двох з половиною годин, потому, на жаль, почали поступово пропустили уперед основних суперників.

 

Кращий результат у Батумі показала команда КНУ ім. Шевченка, яка розв’язала 9 задач. Другою з шістьма задачами фінішувала команда Московського державного університету. Команда Вінницького національного технічного університету разом з донеччанами, у складі котрих срібний призер першості світу з програмування АСМ-ІСРС Антон Ломонос, що вже закінчив університет, отримала диплом третього ступеня, розв’язавши 4 задачі.

 

Участь у міжнародних олімпіадах надає цінний досвід спілкування з представниками зарубіжних університетів, дає змогу оцінити порівняльний рівень підготовки студентів, а також матеріали для університетських олімпіад з комп’ютерної тематики. Аналіз задач і їх рішення студентами університету дозволяє виявити слабкі місця у підготовці і внести корективи у навчальний процес.

 

Володимир МЕСЮРА,

керівник студентської команди ВНТУ,

професор кафедри комп’ютерних наук

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...