Прес-центр ВНТУ 26.09.2013, 18:34

Учора в нашому університеті глава Місії Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський відкрив Інформаційний офіс Представництва ЄС

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

В Україні це уже 16-й подібний центр.

Ректор вишу, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко на урочистостях запевнив, що університет виправдає довіру, належно зорганізує роботу щодо інформування громадськості про процеси, які відбуваються в Європейському Союзі. Зауваживши, що відкриття такого офісу саме у ВНТУ є символічним, адже виш має активну співпрацю з багатьма університетами світу. Віднині така співдія з європейськими вишами значно пожвавиться.

У Вінницькому офісі Представництва ЄС можна буде отримати доступ до електронних баз даних євроспільноти і необхідну літературу. Звісно, не лише студентам і викладачам вишу, а й усім мешканцям регіону.

— Мережа інформаційних офісів Представництва ЄС в Україні – це мультиплікатор інформації про Європейський Союз і водночас засіб комунікації в самій Україні. Громадяни України можуть тут зорганізувати дискусії, обговорення спільних проблем через відеоконференції з мешканцями інших регіонів і міст, де маємо такі ж офіси, — Донецьку, Дніпропетровську, Білій Церкві, Києві чи інших містах. — Наголосив Глава Місії ЄС в Україні Ян Томбінський, зауваживши, що головною темою для спілкування все ж є тема євроінтеграції України та її підготовка до асоційованого членства в ЄС.

— Бажаю, щоб цей центр активно використовувався і ефективно працював! — Завершив своє слово Глава європейської місії.

Участь у відкритті офісу також взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради, очільник Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Відкриття офісу відбулося під час міжнародної конференції «Розвиток Єврорегіону «Дністер», як складова розвитку прикордонних територій України та Республіки Молдова», яка проходила у нашому виші.

Фоторепортаж Сергія Маркова у фотогалереї університету