Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

МІЧІО КАЙКУ РАДИТЬ ОБИРАТИ ТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Недоступен ни однин перевод.

 

У Вінницькому національному технічному університеті відбулася презентація бестселеру «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку. Представляв книгу директор львівського видавництва «Літопис» Михайло Комарницький, де її переклад вийшов у світ українською

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 

 

Цьогоріч у травні студенти нашого вишу, які є стипендіатами програми «Завтра.UA», мали змогу безпосередньо спілкуватися з Мічіо Кайку. Цей американський фізик-теоретик із японським корінням брав участь у VI Молодіжному форумі стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Там він не лише виступив перед юною аудиторією з лекцією «Фізика майбутнього», а й відповідав на її доскіпливі запитання.

 

Мічіо Кайку не тільки працює в науці, він живе нею і натхненно популяризує. Ведучий численних наукових програм на телеканалах BBC-TV, Discovery і Science. Український варіант «Фізики майбутнього» здобув Гран-прі Форуму видавців-2013, і вже є третьою із дев’яти науково-популярних книг Кайку, яку пропонує вітчизняному читачеві «Літопис».

 

Жюль Верн у романі «Париж у ХХ сторіччі», що написаний 1863-го року, своїм дивовижним даром провидця передбачив телебачення, комп’ютери, інтернет, ліфти, метро, автомобілі на бензині, кондиціонери… А ще перенаселеність, забруднення довкілля, зростаюче безробіття…

 

«Фізика майбутнього» ґрунтується не лише на інтуїціях автора. Мічіо Кайку опирається на інтерв’ю з трьомастами іменитих науковців, посилається на чималенький список Нобелівських лауреатів. Учений оптимістично моделює майбутнє людства аж до 2100 року на основі ретельних спостережень за новітніми науковими розробками і перспективами.

 

Отож, науковець пророкує спеціальні пристрої для читання думок і фотографування сновидінь, можливість проходити крізь стіни, створювати нові форми життя, моделювати власних дітей, підійматися в космос на ліфті. Людство переможе рак. І досягне омріяного — майже не старітиме.

 

Але виникає власне читацьке передбачення — світ, який людство інтенсивно саме для себе створює, стає усе складнішим і водночас уразливішим, а окрема людина — беззахиснішою…

 

Та не лише про перспективи штучного інтелекту розповідає «Фізика майбутнього». Там є й про майбутнє багатства. Кайку впевнений, що внезабарі у світі лідируватимуть ті країни, які вже нині мають за пріоритет розвиток науки й технологій.

 

«Фізика майбутнього», безсумнівно, цікавою видасться тим, хто нині за головне має запитання: «Ким бути? Куди піти вчитися?» Мічіо Кайку запевняє, що найзатребуванішими на прийдешньому ринку праці будуть технічні спеціальності.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...