Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«МІСТЕР ШАРМ» ВНТУ І «МІСТЕР ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» В ОДНІЙ ОСОБІ

Недоступен ни однин перевод.

 

У ВНТУ є своєрідна олімпійська дисципліна, таке собі багатоборство сучасного джентльмена. У випробуванні зійшлися восьмеро представників інститутів нашого університету: хто ж з них найбільш достойний титулу «Містер шарм»?!

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 

Споконвічними є змагання між чоловіками. Згадаймо хоча б часи Стародавньої Греції з її Олімпійськими іграми, учасники, яких намагались довести свою першість у силі, швидкості, витривалості. Серед переможців і учасників були такі відомі постаті як Демосфен, Демокрит, Сократ, Піфагор, Платон, Аристотель, Гіппократ.

 

У ВНТУ є своєрідна олімпійська дисципліна, таке собі багатоборство сучасного джентльмена. Тут треба виявити і свою фізичну форму, відчуття ритму, ерудованість, вміння триматись на сцені перед переповненою глядацькою залою, впевненість (але не самовпевненість). Всі ці компоненти, і напевне ще цілий ряд значимих чинників та ще більше невловимих нюансів, необхідні, щоб мати свій неповторний шарм. Саме в такому випробуванні зійшлися восьмеро представників інститутів нашого університету: хто ж з них найбільш достойний титулу «Містер шарм»?!

 

Журі конкурсу наполегливо трудилось оцінюючи учасників, то в «Дефіле», то їхню «Відео-візитку» (насправді це був своєрідний міні-фільм), то ерудованість, то хореографічні здібності. Але вже традиційно найбільш видовищним і найбільш захоплюючим став творчий конкурс. Претенденти на звання «Містер шарм» підготували цілі композиції, з спеціально написаними текстами. Костянтин Радченко (ІнАЕКСУ) запам’ятався чудовим музичним виступом зі своїм гуртом, де він є клавішником. Андрій Барчишен (ІнЕЕЕМ) і Антон Роздорожнюк (ІнІТКІ) виконували пісню, а Олександр Кулієв (ІнМ), який теж виступав у пісенному жанрі, запропонував реперську композицію. Пісенний номер Ігоря Тенячкіна (ІнБТЕГП) вирізнявся і текстовкою і вражаючою танцювальною групою підтримки, Ігор Кондрацький (ІнРТЗП) вивів із стану емоційної рівноваги глядачів пародією на пісню гурту «ВІА ГРА» — «Спроба №5». Кобзарська дума Дмитра Гурби (ІнЕЕК) про «нетакого студента» (постійно відвідує заняття, нічого не пропускає) запам’яталась, проте не вразила журі. Андрій Мороз (ІнМТ) у своєму танцювальному номері малював на сцені справжні візерунки, відчувалась упевненість у всіх рухах і все він робив з особливим шармом.

 

 

Майже три години конкурсної боротьби принесли титули віце-містерів Андрію Барчишену та Костянтину Радченку, а разом з цим призи від студентського профкому ВНТУ та президента студентського самоврядування нашого університету. Головний же приз і титул «Містер шарм» ВНТУ 2014 року разом з титулом «Містер глядацьких симпатій» виборов Андрій Мороз, студент 4-го курсу Інституту машинобудування і транспорту. Він по праву може одягнути оливковий вінок переможця, як це робили переможці Олімпійських ігор у Стародавній Греції.

 

Анатолій ТЕКЛЮК,
кандидат філософських наук, доцент,
заступник директора ГЦВР

 

Фоторепортаж Сергія МАРКОВА

Слайд-шоу конкурсу

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...