Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

В ІНЖЕНЕРНИХ ЗМАГАННЯХ ПЕРЕМОГЛИ КОМАНДИ Bazzzinga ТА КіПіШ

 

Четвертий рік поспіль у ВНТУ проходять Всеєвропейські інженерні змагання EBEC, які вже стали справжнім святом для студентів і традицією

 

 

 

Цього року інженерні змагання відбувалися з 3 по 7 лютого.

 

Змагання, як зазвичай, проходили у двох категоріях водночас:

 

Case Study — команди отримують завдання та мають спрогнозувати, розробити, змоделювати, розв’язати певну проблему та якісно представити результати своєї роботи.

 

Team Design — команди отримують завдання та мають розробити систему, створити прилад чи механізм з наданих елементів.

 

На категорію Team Design зареєструвалося 18 команд по 4 учасники в кожній. До участі в основному етапі змагань локального етапу за умовами конкурсу допускалося лише 6 команд, тому в перший день змагань було проведено відбірковий етап.

 

На відбірковому етапі усім командам необхідно було виготовити проектор з кількох порожніх пляшок, лінзи, світлодіода та ще деяких додаткових матеріалів і провести на ньому презентацію (презентувати свій проектор своїм проектором). Усі команди представили досить цікаві рішення, проте з наступного дня роботу продовжили лише 6 найкращих.

 

Основним завданням в категорії Team Design було розробити та виготовити електронний музичний інструмент. Це потребувало базових навиків з електроніки. Проте завдання передбачало три рівні складності: від банального складання схеми з теоретичних відомостей до самостійного програмування мікроконтролера. Із завданням впорались майже всі команди: хтось простішим, хтось складнішим способом.

 

На категорію Case Study зареєструвалося 12 команд по 4 учасники. На відбірковому турі учасникам треба було проаналізувати бізнес Вінниці та Вінницької області й обґрунтувати куди б саме вони, маючи 1 млн. грн., інвестували свої кошти. 24 учасники, ідеї яких були кращими, вирішували проблеми освіти та мотивації студентів саморозвиватися та успішно навчатися; розробляли нові глобальні технічні лабораторії нашої планети та розраховували задачу з енерго- та ресурсозбереження, їх розміщення і транспортування.

 

Переможцями у категорії Сase Study стали студенти Інституту АЕКСУ Максим Здоровець, Вячеслав Дудко, Олексій Коваленко, Максим  Цимбал (команда Bazzzinga).

 

Переможцями у категорії Team Design стали студенти ІнАЕКСУ Ярослав Точенюк, Павло Орлик, Олександр Яхимович, Ігор Крещенко (команда КіПіШ).

 

Переможці 2014 року кожного міста зустрінуться в травні у Львові на Національному етапі змагань, і виборюватимуть право представляти Україну на Фінальному етапі European BEST Engineering Competition у м. Рига, Латвія.

 

Нагадаємо, що минулого року команда КіПіШ перемогла на Національному етапі Всеєвропейських інженерних змаганнях у м. Запоріжжя.

 

Колектив організації BEST щиро дякує за співпрацю та допомогу у проведенні локального етапу EBEC 2014 шановну адміністрацію рідного університету, профком ВНТУ, студентське самоврядування ВНТУ, ТОВ «Альфаметрік», Клуб вивчення іноземних мов «Flash», ПАТ «СанІнБев».

Контакти:

http://vk.com/ebec_vinnytsia

http://ebec.org.ua/vinnytsia/

 

Дарія ВОЄДІЛОВА,
студентка групи МОі-13м,
координатор EBEC`14 ВНТУ

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...