Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«ЗОЛОТИЙ БАЙТ» ДМИТРА КРИВОГО

Недоступен ни однин перевод.

 

Першокурсник Інституту інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету Дмитро Кривий радує і водночас дивує своїми ІТ-перемогами

 

Подробиці на сайті Міністерства освіти і науки України

 


 

Першокурсник Інституту ІТКІ ВНТУ Дмитро Кривий переміг на ХІІІ Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт 2014». Його авторська розробка інтелектуального програмно-апаратного комплексу здобула перше місце.

 

Також на регіональному фіналі (Київ) Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт» Дмитро здобув І місце у номінації Startup challenge.

 

Хлопець отримав офіційне запрошення на Міжнародний конкурс INFOMATRIX, що відбудеться 8-12 травня 2014 р. у Бухаресті (Румунія).

 

Цей талановитий першокурсник Інституту ІТКІ став переможцем і Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, що проходив у Києві 11-13 лютого.

 

Конкурс проводився міністерством освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Державної служби інтелектуальної власності, Українського центру інноватики та патентно-інформаційних послуг, Українського інституту промислової власності та НАН України.

 

Учасниками очного етапу конкурсу стали 59 представників із 17 регіонів України та Києва. Тема розробки Дмитра — «Проект СКІФ. Інтелектуальний програмно-апаратний комплекс для проведення пошуково-рятувальних та антитерористичних операцій».

 

Ще школярем Дмитро мав неабиякі досягнення. Брав участь у змаганнях для учнів.

 

«Балтійський науково-інженерний конкурс», що проходив у Санкт-Петербурзі, де виборов 2 місце і спеціальну винагороду, що присуджується найкращому проекту з технічної точки зору — «Кришталеву кулю»;

 

«Мирний космос» — 1 місце;

 

«Інтел-техно Україна» — 1 місце.

 

«Навчаючись в одинадцятому класі, я брав участь у фіналах майже усіх ІТ-конкурсів, де здебільшого перемагав, але інколи траплялось вдовольнятися і другим місцем. Це тому, що на кожен конкурс я готував нову наукову роботу. Ідеї і реалізація були на висоті, а от оформлення наукової частини потребувало більше часу. Зате зараз маю кілька позитивних рішень патентного бюро на  мої  винаходи. Цього року здобув усі перші місця в конкурсах, де брав участь. Секрет успіху — це складність мого проекту та актуальність.  Я працюю в класі апаратного управління, використовуючи кілька типів мікроконтролерів, а зараз і мікрокомп’ютер, програмне забезпечення пишу сам. Мої пристрої управляються по різних протоколах під управлінням центрального комп’ютера, мобільного телефону і самостійно. Можу відкрити секрет, що робота над проектом SCIF буде продовжена вже як над чисто програмним продуктом, в основі якого математичне моделювання розвалів будівель при стихійних лихах з метою знаходження місць можливого перебування потерпілих. Головні та значущі перемоги — це на Інтелі, а ще, мабуть, минулорічна перемога на «Енергії і середовищі» у фіналі в Норвегії, хоча теперішній «Золотий байт» і «Інфоматрікс» теж не менш престижні», — розповідає хлопець

 

 

Виборовши здобутки, що столичним вишам було б за честь мати такого студента, усе ж поступив до Вінницького національного технічного університету.

 

«У мене були досить високі бали ЗНО і я проходив в КПІ та НАУ, однак обрав ВНТУ. Головна причина — це близькість додому. Вдома в мене досить непогана лабораторія, без якої ніяк. Також у ВНТУ навчався мій батько. До того ж наш університет має репутацію вишу, який заохочує ІТ-студентів займатися науковою діяльністю за межами навчання, вихованці ВНТУ беруть участь і перемагають у різноманітних міжнародних ІТ-олімпіадах. У мене були і є дуже приязні стосунки з викладачами КПІ, вони і зараз діляться зі мною новинками електроніки, сучасними мікроконтролерами. Також мої друзі навчаються в КПІ і НАУ. Ми ще школярами їздили на різні конкурси разом, а зараз стали суперниками на «Золотому Байті». Але знову разом цієї весни представлятимемо Україну на чемпіонаті світу з інформаційних технологій у Бухаресті. Також братиму участь у освітньому проекті від Texas Instruments і фіналі конкурсу «Золотий байт», — каже Дмитро.

 

Зауважує, що не розчарувався в своєму виборі університету:

 

«Уже знайшов нових талановитих друзів, працюватиму в команді. Маю абсолютне розуміння  керівництва вишу на всіх рівнях».

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...