Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

НАШ ВИШ УДОСТОЄНИЙ ГРАН-ПРІ «ЛІДЕР МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Недоступен ни однин перевод.

 

Також Вінницький національний технічний університет за показниками міжнародної наукометричної бази даних Scopus відзначений сертифікатом «Якість наукових публікацій»

 

Високі відзнаки — Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності» і сертифікат «Якість наукових публікацій» Вінницькому національному технічному університету вручено на V Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014». 

18 - 20 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила головна освітянська подія року — П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».


Зорганізували виставку Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».


У заході взяли участь в. о. першого заступника міністра освіти і науки України Інна Совсун, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, інші високопосадовці.


Лілія Гриневич зазначила: «Щойно місяць минув з того часу, коли загинуло багато українців у відстоюванні демократичної України. Ці жертви зобов’язують нас з вами розвиватися, йти далі, міняти освіту, яка змінює світ. Сьогодні, в час агресії, яка відбувається щодо нашої країни, ми з вами розмовляємо і працюємо над освітою. Тому, що від цього залежить, якими виростуть українські громадяни».


В. о. першого заступника Міністра Інна Совсун зачитала привітання Міністра освіти і науки Сергія Квіта.


Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень закликав сказати: «Геть руки від України!», «Геть агресію!» і запропонував від імені всіх освітян України засудити агресивні дії Росії щодо України. Його ініціатива була гаряче підтримана.


Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» — це найбільший освітянський форум, що включає, окрім самої експозиції, ще й конференції, круглі столи, семінари, що сприяють обміну інформацією та досвідом між фахівцями з різних країн.


Вінницький національний технічний університет також нагороджений Дипломом за презентацію своїх вагомих досягнень в інноваційній модернізації національної освіти.


А за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти почесними грамотами V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» нагороджено ректора ВНТУ, доктора технічних наук, професора Володимира Грабка, проректорів Віктора Мізерного і Сергія Павлова, директора головного центру міжнародних зв‘язків ВНТУ Миколу Прадівлянного.


Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...