Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

7 СТУДЕНТІВ ВНТУ ПОЧАЛИ НАВЧАТИСЯ В POLITECHNIKA LUBELSKA

Недоступен ни однин перевод.

 

Це уже друга група студентів Вінницького національного технічного університету, яка поїхала до Польщі за програмою академічної мобільності «Подвійний диплом»

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

 

Перші 13 студентів нашого вишу, які дебютували у Люблінській Політехніці торік у лютому, нині уже проходять там дипломне проектування. І уже в квітні захищатимуть магістерську кваліфікаційну роботу. Потому отримають одночасно два дипломи про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень — вітчизняний та закордонний.

 

На жаль, цьогоріч до Любліна поїхало вдвічі менше студентів, аніж торік — причиною тому складна політична ситуація в Україні. Хоча популярність такого навчання дедалі зростає — Люблінська політехніка дуже рейтинговий державний виш як Польщі, так і Європи.

 

Усі 13 спільних студентів двох технічних вишів Вінниці і Любліна радо повертаються в Україну, аби свою фахову підготовку реалізувати на Батьківщині. Дехто уже має не просто ідеї, а реальні, хоча й попередні домовленості щодо створення спільних україно-польських IT-підприємств.

 

«Така прагматична і діловита направленість юних фахівців зумовлена тим, що Люблінська політехніка саме так орієнтує своїх вихованців. У магістратурі студенти вивчають лише спеціальні фахові дисципліни. До того ж за їхнім власним вибором — з огляду на потреби майбутнього працевлаштування», — пояснює координатор програм академічної мобільності у ВНТУ, начальник навчального відділу вишу, професор кафедри комп'ютерних наук Тамара САВЧУК.

 

«Зауважте, заняття нашим студентам у Politechnika Lubelska проводять лише габілітовані доктори, професори і тільки польською чи англійською мовами. Втім у Люблінській політехніці студенти ВНТУ вчаться успішно — середній бал 4,5. І водночас дивують польських викладачів своїм прагненням до знань і високим рівнем теоретичної підготовки, а також творчим ставленням до завдань», — продовжує професор Савчук.

 

Співпрацю за програмами академічної мобільності ВНТУ має і з іншими університетами європейських держав. Тож, ідея євроінтеграції освіти у виші активно реалізовується.

 

Є підстави сподіватися, що згодом вона помітно пожвавиться. Зокрема з вишами ПНР, оскільки днями у ВНТУ запрацюють курси польської мови. Для студентів і викладачів вишу вестиме їх Ян Глінчевський — голова Конфедерації поляків Поділля, заслужений діяч Польщі, почесний громадянин міста Кельце, яке є побратимом Вінниці.

 

Перший ліворуч Вадим Гончаренко (Інститут інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії), далі Людмила Орищук (Інститут менеджменту), Андрій Щекало (ІнІТКІ), Павло Новаленко (ІнІТКІ), Марія Обідник (ІнМ), Ірина Крисько (ІнМ) та Дмитро Бабій (ІнІТКІ) на території Люблінського замку, головна вежу якого, ймовірно, збудував Данило Галицький


 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...