Прес-центр ВНТУ 05.05.2014, 13:03

 

9 студентів ВНТУ стали переможцями і призерами V міжнародного конкурсу комп’ютерного малюнку та колажу «No Borders Creativity» (Республіка Болгарія)

 

 

У болгарському місті Хасково у кінці квітня відбувся П’ятий ювілейний міжнародний конкурс комп’ютерного малюнку та колажу «Творчість без кордонів».

 

 

Зорганізували ці престижні змагання Фонд Еврика, зразковий національний общинний центр «Зоря-1858», комп’ютерна школа «Вале» Хасково. Проводився конкурс під патронатом Марії Габріель, яка є координатором Комітету з прав жінок і гендерної рівності Європейського парламенту.

 

Мета конкурсу — допомогти юні відкрити для себе магію цифрової графіки та живопису. Учасники мали намалювати світ таким, яким бачать, якомога точніше виразити свої почуття, настрої й внутрішні переживання.

 

Комп’ютерні малюнки слід було розробити відомими програмами комп’ютерної  графіки — Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator, Microsoft Paint, Corel Painter Classic, Macromedia Free Hand.

 

Право участі в конкурсі мала молодь у віці від 5 до 27 років у дев’яти вікових групах.

 

На конкурс надійшло 2431 роботи, зокрема 264 роботи з-за кордону. Перемогти за такої кількості учасників дуже непросто, але дуже престижно.

 

Відразу 9 студентів ВНТУ стали призерами конкурсу.

 

А медалі отримали:

Антон Янук — золота медаль;

Ксенія Резник — срібна медаль;

Вадим Лозовский — срібна медаль;

Альона Коваль — бронзова медаль;

Дмитро Степанюк — бронзова медаль.

 

Спеціальні нагороди конкурсу здобули

Костянтин Снопов;

Дмитро Гедз;

Марина Подубецкая;

Вадим Варламов.

 

До речі, Дмитро Гедз, Вадим Варламов та Альона Коваль першокурсники, а тому є велика впевненість, що їхні нові гучні перемоги не змусять довго чекати.

 

Переможні роботи будуть розміщені на бігбордах і  виставках в містах Болгарії. Погодьтеся, що це потужна реклама як України в цілому, так і нашого ВНТУ.

 

Науковими керівниками переможних робіт були перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк і заступник директора з виховної роботи Інституту ІТКІ, кандидат технічних наук, доцент Вікторія Войтко.

 

«Особливо втішно, що нинішні міжнародні конкурсні здобутки належать не звичним нашим зірковим студентам, а новим багатообіцяючим іменам. Це є свідченням спадковості талантів у вінницькому політесі! Перемоги на міжнародному рівні студентів ВНТУ є беззаперечним фактом високоякісної підготовки у нашому виші. Найближчим часом візьмемо участь в міжнародних арт-конкурсах в Японії та США. Мета – перемогти!» — зауважує професор Романюк.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ