Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

SPIDERS CONQUER THE WORLD

Недоступен ни однин перевод.

 

У ВНТУ освітній літній курс BEST зібрав студентів  Данії, Франції, Туреччини та Італії

 

Активні та творчі студенти  Вінницького національного технічного університету, які є членами BESTу (Board of European Students of Technology, http://www.best.eu.org/, Рада студентів технічних університетів Європи) утретє провели освітній курс для студентів з Європи. І хоча у зв’язку з політичним станом, війною на сході України навесні поставало питання про відміну події, організатори вирішили, що у такій складній ситуації краще зібратись духом, силами та познайомити іноземців з нашою багатою та чудовою країною. Цьогоріч літній курс «Spiders conquer the world» відвідали представники Данії, Франції, Туреччини та Італії.

 

Традиційно курс умовно складається з двох частин — академічної та культурної.

 

Академічна частина цьогоріч включала три етапи. Перший — лекції та практику щодо комп’ютерних мереж, які проводила англійською мовою викладач ВНТУ Тетяна Трояновська. Потому учасники курсу успішно здали іспит з базових налаштувань мереж та роботи мережевого обладнання. За допомогу в організації першого етапу академічної частини курсу BESTівці та європейці завдячують адміністрації ВНТУ. Другий етап - презентація нових супутникових мережевих технологій європейським студентам, яку розповідав представник компанії DataGroup. Третій етап - візит до компанії Intertelecom, престаники якої розповіли про особливості налаштування Wifi мережі у вінницьких трамваях, про особливості обладнання і стандарти мереж, які вони використовують у роботі.

 

Культурна частина почалась з відкриття курсу, на якому учасникам видали подарунки від вінницького IT-гіганта Epam та футболки з логотипами курсу. Звісно, не обійшлось без відвідин магічного фонтану Roshen, перегляду його патріотичної програми та ретельного огляду Автомотовелофоторадіо — ретро-музею з приміркою радянських уніформ та зброї. Уся культурна програма курсу реалізовувалась за сприяння Департаменту молоді і туризму Вінницької міської ради.

 

Також учасники розповідали про свої країни, традиції та життя протягом інтернаціонального вечора, вивчали Україну, її традиції та культуру на уроці української у чудовому кінотеатрі Broadway. Окрім показу найновіших та найцікавіших фільмів, господарі Broadway сприяють поширенню української культури та безкоштовно допомагають вінницьким студентам. Український урок у Broadway пройшов весело та цікаво. Його відвідувачі з Європи тепер можуть легко розповісти українською мовою про те, як виглядає український козак і коли співають колядки.

 

Усі учасники курсу відвідали Україну вперше та усі хочуть повернутись сюди ще раз. Деякі з них навіть змінили квитки на потяг, щоби краще пізнати красу нашої країни. Останній вечір європейських студентів у Вінниці завершився вигуками «Слава Україні» — «Героям слава!». А починали вигукувати це гасло саме європейці.

 

Євгенія ЗЕЛЕНЬСЬКА,
студентка ВНТУ, член BEST Vinnytsia
http://vinbest.org , http://vk.com/best_vinnytsia

 

Детальніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...