Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

«ОПТИМІЗМ ДАЄ СИЛУ!»

Недоступен ни однин перевод.

 

Сьогодні у ВНТУ, як і у всіх вишах України, навчальний рік стартував з лекції «Україна — суверенна демократична держава»

 

Донедавна студентка, а нині уже співробітниця навчального відділу ВНТУ Олена Салямон День Незалежності відчуває, як своє особисте й найдорожче свято. Особливо цьогоріч його чекала напружено, як й усі українці, й з нетерпінням. Загітувала своїх подруг і колег Ірину Остапчук й Олену Крупську відзначити День Незалежності України фейєрично — концертом гурту «Океан Ельзи» у Львові.

 

Квитки на грандіозний святковий концерт легендарного «ОЕ» на стадіоні «Арена-Львів» придбали за три місяці. Патріотизм гурту і патріотизм міста якнайкраще підходив до того, аби на концерті ОЕ саме у Львові зустріти День Незалежності України.

 

Тож, ініціативу Олени радо підхопили інші вихованці ВНТУ — Світлана Риндюк, Наталя Кошпіта, Олександр Швидкий, Віталій Кочмар. А потім й з інших університетів міста почали приєднуватись охочі. На концерт ОЕ назбирався гурт вп’ятеро більший, аніж планувалось попервах.

 

І не просто чекали, а готувалися до дійства. Оленка разом з подругою Інною Олійник самі пошили прапор України. Завдовжки стяг 2,5 метри, а на жовтому тлі блакитні літери рідного міста: ВІННИЦЯ.

 

 

Олена з Іриною тиждень ретельно шили державний стяг. І вийшов він справді дивовижно гарний. «Тепер на усі патріотичні події маємо візитівку свого міста», — посміхається дівчина.

 

«У Львові на День Незалежності було пів-України, — нереально багато людей, — розповідає Олена. — Львів гостей зустрів дощем, а потім дощ утишився, стало тепло і затишно. З нашим прапором фотографувались біля оперного театру, на Високому Замку. Львів’яни на наш стяг реагували дуже приязно».

 

А ще юні вінничани були одягнуті у вишиванки, а дівчата прикрасили своє волосся блакитно-жовтими квіточками. Тож, мало хто з перехожих утримувався, аби не запитати де можна купити такі оптимістично-патріотичні окраси. Ніде! То Оленка з Інною самі їх пошили.

 

Були на Личаківському цвинтарі, де похоронені Герої Небесної Сотні. Зокрема Юрій Вербицький, генерал Сергій Кульчицький. Колись ходили туди до Івана Франка, а тепер і до своїх сучасників.

 

«І концерт «ОЕ» теж почав з хвилини мовчання. Неможливо словом передати емоції, які вирували в душі, коли 40-тисячний стадіон під диригенство Вакарчука співав гімн України. Нині для перемоги потрібне об’єднання країни і потрібні позитивні емоції, аби ми були сильними. Такі концерти необхідні навіть у такий важкий час, можливо, насамперед у такий важкий час. Оптимізм дає силу. Концерт транслювався на каналі «1+1». З екрану воно не так сприймається, як безпосередньо наживо. Ніколи День незалежності не було таким особистісним святом, як цьогоріч», — запевняє Олена Салямон.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...