Прес-центр ВНТУ 17.09.2014, 11:25

 

Президентом локального осередку Ради студентів технічних університетів Європи BEST Vinnytsia обрали магістрантку ВНТУ Дарію Воєділову

 

 

Даринка навчається в Інституті менеджменту (група МОі-13м). Весела, креативна, енергійна, її позитивність заряджає оптимізмом і стимулює до творчих дій друзів. А друзі — це BEST! І усі вони це цінують!

 

BEST (Board of European Students of Technology). Днями загальні збори локального осередку Ради студентів технічних університетів Європи BEST_Vinnytsia обрали нову раду правління на нинішній навчальний рік.

 

Тож, про нове керівництво BEST Vinnytsia, уже здійснені плани і щойно задумані, загалом про діяльність нашого локального осередку цієї потужної міжнародної студентської організації розмова з президентом BEST Vinnytsia Дарією Воєділовою.

 

— І хто тепер біля керма BEST_Vinnytsia? Хто твої найперші помічники?

 

— Вибори відбулися 7 вересня.

Секретар — Марія Польова, 1ПІ-12б.
Скарбник — Костянтин Радченко, ЛОТ-13м.
Координатор зв'язків з громадськістю — Ксенія Івченко, 1ПІ-12б.
Координатор з корпоративних зв'язків — Назар Старушок ТГ-14мі.
Координатор з людських ресурсів — Володимир Литвиненко, 1МВ-14сп.
Координатор сезонних курсів — Дмитро Лісовик, КН-13сп.

 

— Здебільшого фанати BESTу! Прізвища добре знайомі тим, хто цікавиться і читає про жваве подієве буття вашої творчої організації. Минулого навчального року осередок BEST Vinnytsia організував силу-силенну яскравих подій, про що охоче і захопливо розповідали місцеві і загальнодержавні ЗМІ.

 

— Торік ми у середині жовтня рекрутувавши нових членів організації, одразу ж зорганізували мотиваційні вихідні. Там нашим новим бестівцям розповідали про організацію, її місію, цілі, структуру, вони також прослухали тренінг про роботу в команді.

 

У листопаді започаткували клуб англійської мови. Там студенти розвивають розмовну англійську, вивчають особливості Європейських країн, де вже побували студенти ВНТУ завдяки BEST-освітнім курсам. Тоді ж у листопаді зорганізували презентацію всеєвропейських освітніх курсів від BEST, провели міні-тренінг написання мотиваційних та аплікаційних листів.

 

Другий ІТ-конкурс REVOLUTION — змагання в галузі інформаційних технологій серед сотні кращих студентів ВНТУ теж відбувся у нас в останній місяць осені. Змагання проходили у форматі 24 годинного нон-стоп програмування.

 

А 16 грудня ми святкували триріччя BEST Vinnytsia.

 

— Пам’ятається, масштабна подія відбулася у нашому ВНТУ на початку лютого…

 

— То був чотириденний локальний етап всеєвропейських інженерних змагань EBEC (European BEST Engineering Competition). European BEST Engineering Competition – це змагання між студентами технічних університетів Європи. Для студентів це унікальна можливість проявити свій талант, винахідливість, кмітливість,оригінальне мислення, а також позмагатися з іншими студентами ВНТУ за право представляти наше прекрасне місто на Національному етапі змагань. Основна мета — просування інженерної думки в Україні шляхом створення сприятливих умов для її виникнення та розвитку. Локальний осередок BEST створює умови для конкуренції ідей учасників, адже саме у змаганні народжуються ефективні та креативні шляхи вирішення задач. Крім того, у рамках інженерних змагань організатори надають можливість студентам технічних університетів розвинути і реалізувати свої ідеї завдяки співпраці з компаніями та спілкуванню з європейською освітньою спільнотою.

 

7 травня у нас відбувся інженерний Ярмарок кар’єри.

 

Потому знову зорганізували презентацію всеєвропейських освітніх курсів від BEST і відбір нових учасників, провівши анкетування, індивідуальні співбесіди та групові завдання.

 

Яскравим вдався соціальний проект «Вінниця сучасне ІННОВАЦІЙНЕ місто» в рамках загальноміського міжвузівського фестивалю «Студентська весна 2014».

 

А влітку знову провели Мотиваційні вихідні, на яких нові члени дізнались про організацію та прослухали тренінг із фандрейзингу та створенню піар-стратегії.

 

На початку серпня у нас відбувся освітній курс Spiders conquer the world для іноземних студентів з країн Європи.

 

Було багато й інших локальних проектів, конференцій, зустрічей.

 

— Даринко, члени BEST Vinnytsia минулого навчального року брали активну участь у подіях BEST, що відбувались за кордоном.

 

— Розповім телеграфним стилем.

 

21 серпня - 3 вересня - освітній курс у м. Уппсала (Швеція).
11-21 вересня – освітній курс у м. Тронхайм (Норвегія).
27-29 вересня – з’їзд керівників локальних осередків України у Києві.
Серпень – освітній курс у м. Берлін (Німеччина).
Вересень – освітній курс у м. Софія (Болгарія).
04-18 жовтня – освітній курс у м. Брюссель (Бельгія).

02-03 листопада – з’їзд команд організаторів інженерних змагань у Запоріжжі (Україна).
05-15 листопада – з’їзд президентів локальних осередків Європи у м. Брно (Чехія).
3-6 квітня - регіональна зустріч у м. Брашов (Румунія).
08-16 квітня - освітній курс у м. Каунас (Литва).
23 квітня - 03 травня - освітній курс у м. Гренобль (Франція).
25 квітня - 02 травня - Генеральна Асамблея всіх осередків організації BEST у м. Бухарест (Румунія).
08-20 травня - освітній курс у м. Турін (Італія).
12-16 травня - Національний етап Всеукраїнських змагань EBEC у м. Львів (Україна).
17-26 травня - освітній курс у м. Мілан (Італія).
04-11 липня - освітній курс у м. Подгориця (Чорногорія).
14-23 липня - освітній курс у м. Патрас (Греція).
16-25 липня - освітній курс у м. Мадрид (Іспанія).
20-30 липня - освітній курс у м. Ніш (Сербія).
26 липня-04 серпня - освітній курс у м. Рим (Італія).
27 липня - 05 серпня - освітній курс в м. Мессіна (Італія).

 

— Круто! Майже усі країни Європи! А як щодо планів, щодо очікуваних подій на тепер?

 

— Незабаром, а саме 10-11 жовтня плануємо ІТ-конкурс REVOLUTION — змагання в галузі інформаційних технологій знову ж таки у форматі 24 годинного нон-стоп програмування.

 

Згодом, а саме 16-20 жовтня 2014 — Regional Meeting (RM) зустріч представників локальних груп осередків BEST південно-східного регіону Європи. Учасники: Брашов (Румунія), Бухарест (Румунія), Кишинів (Молдова), Іспарта (Туреччина), Софія (Болгарія), Салоніки (Греція), Вінниця (Україна), Запоріжжя (Україна).

 

У лютому наступного року — Локальний етап Всеєвропейських інженерних змагань EBEC — інженерні змагання серед студентів ВНТУ.

 

Вересень 2015 — Ярмарок кар'єри — це виставка вакансій провідних компаній Вінниці та України для студентів, що традиційно відбувається в стінах Вінницького національного технічного університету.

 

Червень 2015 — Національний етап Всеєвропейських інженерних змагань EBEC — інженерні змагання серед переможців технічних університетів Вінниці, Києва, Запоріжжя та Львова.

 

— Даринко, аби проводити такі направду солідні дійства, потрібні кошти. Отож, спонсори хто?

 

— Наші партнери
➢    Sun inBev Україна;
➢    Метінвест;
➢    EPAM;
➢    SysIQ;
➢    Playtika;
➢    Infopulse;
➢    Componentix;
➢    Techno;
➢    ВТН;
➢    FLASH;
➢    RIA;
➢    Альфаметрик;
➢    Інтертелеком;
➢    Профком ВНТУ;
➢    Благодійний фонд ВНТУ;
➢    Студентська рада ВНТУ;
➢    СМОВ;
➢    Департамент туризму Вінницької міської ради;
➢    Broadway Cinema;
➢    Національний музей-садиба М.І. Пирогова;
➢    Автомотовелофототелерадіо музей.

 

— Знову ж таки — круто! BEST — це безліч нових друзів, безліч нових можливостей і безліч незабутніх, неперевершених вражень! We are BEST!

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ