Прес-центр ВНТУ 19.09.2014, 09:31

 

15 вересня стартував конкурс інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна»

 

ВНТУ є партнером проведення Конкурсу інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки

 

15 вересня 2014 року стартував конкурс «ІТ-Еврика! Україна».

 

Конкурс інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки є відкритим та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

 

Конкурс організований в рамках Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE).

 

Конкурс проводиться за двома номінаціями:

  • Краща інноваційна ідея
  • Краще інноваційне рішення

 

Подача конкурсних проектів триває до 30.11.2014 року.

Переможців чекають цінні призи!

 

Реєстрація для участі у конкурсі проводиться у Віртуальному Інноваційному Середовищі  (http://vis.lp.edu.ua/). Це платформа для подання конкурсних робіт та їх оцінювання.

 

Основною метою проекту NEFESIE є стимулювання синергії між навчальними програмами підготовки ІТ-фахівців, науково-дослідницькими роботами та бізнес-інноваціями.

 

Контакти

 

Генеральний менеджер проекту: доктор Аріаніт Курті, доцент Ліннеус Університету, е-mail: arianit.kurti @ lnu.se.

 

Координатор проекту в Україні: к.т.н. Тетяна Шатовська, доцент Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: shatovska @ gmail.com.

 

Координатор проекту у Вінниці: д.т.н. Анатолій Пєтух, професор, завідувач кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , телефон: +38 067 1630086.

 

Член комітету з організації Конкурсу у Вінниці: к.т.н. Вікторія Войтко, доцент кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , телефон: +38 067 4303266.

 

Основні відомості

 

Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор'я головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ