Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ОЛЕГ ДОСУЖИЙ ПЕРЕМІГ НА COMPUTER SPACE

Недоступен ни однин перевод.

 

Олег Досужий, другокурсник ВНТУ, здобув перше місце на 26-му міжнародному конкурсі Computer space (Болгарія). І отримав запрошення працювати в Лондоні

 

На пишних урочистостях у Софії Computer Space статуетку переможцям вручатиме президент Болгарії Росен Плевнелієв.

 

Олег Досужий нині навчається на кафедрі комп'ютерних наук Інституту інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії нашого вишу.

 

«Олега ми запримітили ще школярем, коли він став переможцем міжнародного конкурсу із веб-дизайну і комп’ютерної графіки, котрий уже 12 років поспіль зорганізовує наш ВНТУ. Він закінчив школу у Жовтих Водах Дніпропетровської області, але ми запросили Олега стати нашим студентом і тепер він уже другокурсник ВНТУ. Врешті головна мета цього нашого конкурсу — виявити талановиту молодь, а потім допомогти їй зреалізувати свої здібності», — розповідає перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк.

 

На початку жовтня професор Романюк з групою студентів, серед яких і Олег Досужий, був у Москві на форумі, зорганізованому AUTODESK — американською транснаціональною корпорацією, найбільшим у світі постачальником програмного забезпечення (САПР) для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг. Там Олег мав змогу ознайомитися там з найновішими програмними продуктами.

 

До речі, нині у нас в університеті уже створений AUTODESK education center, де і викладачі, і студенти освоюватимуть новітнє програмне забезпечення.

 

Олег комп'ютерною графікою захопився у 12 років. Спочатку це були прості тривимірні форми і, як він каже, кривуваті малюнки:

 

«Малював я тоді для гри, яку сам же і розробляв. Саме бажання робити ігри спонукало мене почати займатися різноманітною творчістю.

 

У 2010-му році я отримав третє місце в обласному конкурсі з комп'ютерної графіки. На цьому конкурсі я вперше виконав анімаційну роботу. Спочатку не хотів брати участь у конкурсах, але завдяки моєму тодішньому вчителю інформатики Валерію Івановичу Зражві, який переконав мене подати роботи, зміг зрозуміти, що це є хорошим стимулом до саморозвитку. Валерій Іванович продовжував допомагати з подачею робіт на конкурси аж до мого вступу в ВНТУ.

 

У 2011 році послав свою першу роботу на міжнародний конкурс із веб-дизайну та комп'ютерної графіки, в якому переміг. Усі наступні роки також брав участь в цьому конкурсі і займав перші місця.

 

У моєму творчому розвитку також бере активну участь перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк.

 

Він допомагає розвивати ідеї, інформує про конкурси та мотивує, аби я продовжував працювати для своєї творчої і професійної реалізації.

 

Минулоріч, уже будучи першокурсником ВНТУ, під чуйним керівництвом Олександра Никифоровича мені вдалося завоювати призові місця в IT-fest, «Зоряному проекті» і ще багатьох інших конкурсах, що проводились в Україні, РФ та інших країнах СНД.

 

Цьогоріч перемоги здобуті в Degital wind, «Зоряному проекті», IT-Planet та цілому ряді інших.

 

Також уже кілька років я займаюся музикою.

 

Спричинилось до цього те, що багато людей з мого оточення говорили: писати музику легко. Вирішив перевірити. Виявилося — не так просто, тим більше без будь-яких знань про звук і без найменшого поняття щодо нотної грамоти. Ставився до написання музики трохи скептично, думаючи, що вона не має жодної ваги, та й об'єктивно розумів, що моя музика не дотягує до комерційного рівня.

 

Торік, беручи участь у конкурсі «Зоряний Проект», виявив там номінацію «юний композитор». Тож, вирішив випробувати прихильність фортуни — послав роботу. Мій твір отримав третє місце! «Бронзовий» успіх додав мені впевненості у своїх уміннях.

 

На емоціях від успіху, довго не вибираючи, я викупив в інтернеті перші-ліпші курси з музичної теорії та вивчав її самостійно. А на мій день народження батьки подарували midi-клавіатуру, щоб я міг награвати партії в реальному часі.

 

З півроку тому розмістив на деяких ресурсах своє резюме, як композитора і звукорежисера-початківця. Зрідка почав отримувати невеликі замовлення. З великих пригадую тільки ігровий проект з тестовою назвою Still Alive, що розроблявся одним інді-розробником. Для цієї гри я написав аж чотири саундтрека. Про долю проекту нині мені не відомо, можливо, він ще розробляється, ймовірно, що й навіть під іншою назвою.

 

Згодом зі мною зв'язалися з Великобританії власники мережі клубів щодо віддаленої роботи. Мені слід було складати аранжування для клубних пісень одного ще не досить «розкрученого» співака. Пропонували переїхати в Лондон або ж хоча б до Москви для продовження співпраці.

 

Та усе зваживши, проаналізувавши, я відмовився від манливої пропозиції. Причина дуже проста — якщо я зміг стати затребуваним там, то зможу стати затребуваним і тут. До того ж, Україна, а зокрема Вінниця мені більше імпонує, тут усе рідне, тут частинка мене.

 

Зараз у вільний від занять час навчаю студентів 3D-графіці — в обласній студії комп’ютерної графіки та веб-дизайну для учнів і студентів, котра нещодавно створена при нашому університеті. Уже підготував одного переможця міжнародного конкурсу.

 

Та й сам готую нові роботи на конкурси.

 

Крім цього у мене є ще два власних проекти.

 

Перший — короткометражний футуристичний мультфільм, який розповість про можливе майбутнє людей з нестандартної точки зору.

 

Другий — це музичний альбом в змішаній стилістиці, в основу якої я заклав стиль ambient. На його написання мене підштовхнув роман Джорджа Оруелла «1984». Я хочу передати атмосферу антиутопії, але не настільки похмуро, як бачив її головний герой твору, а з відтінком надії виправлення ситуації, що склалася.

 

І кілька слів про майбутнє.

 

Не знаю, хочу бути в майбутньому композитором чи аніматором, але мені дуже хотілося б бачити себе причетним до того, що хоч трішечки зробить наш світ кращим».

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ


 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...