Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ПРОФЕСОР САВУЛЯК У «ВИНАХІДНИКАХ УКРАЇНИ»

Недоступен ни однин перевод.

 

Довідково-іміджеве видання «ВИНАХІДНИКИ УКРАЇНИ — ЕЛІТА ДЕРЖАВИ. ВИНАХОДИ ТА ІНОВАЦІЇ» видрукувало статтю про професора Валерія Савуляка


Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

Інформаційна Вінниччина

 

Вінницькі вісті

 

Довідково-іміджеве видання, котре розповідає про відомих вітчизняних новаторів і науковців, «ВИНАХІДНИКИ УКРАЇНИ — ЕЛІТА ДЕРЖАВИ. ВИНАХОДИ ТА ІНОВАЦІЇ» видрукувало статтю про завідувача кафедри технології підвищення зносостійкості, доктора технічних наук, професора Валерія Савуляка

 

Так відзначено багаторічну плідну і результативну науково-винахідницьку діяльність видатного вінницького науковця, чиї розробки високо поціновуються фахівцями і в Україні, і за кордоном.

 

Валерій Іванович є випускником нашого вишу — свого часу з відзнакою закінчив ВНЗ. Стартувавши в alma-mater з посади асистента, виріс до знаного в Україні вченого.

 

Професор Савуляк створив у ВНТУ наукову школу із дослідження матеріалознавства функціональних покриттів та їх застосування для зміцнення і відновлення на основі використання зварювання та споріднених технологій. У своїй науковій школі підготував 4 кандидати технічних наук. Нині під його керівництвом над кандидатськими дисертаціями працюють 9 юних науковців та троє здобувачів наукових ступенів доктора технічних наук.

 

Валерій Іванович видав 4 монографії, близько 190 наукових і 16 науково-методичних робіт, має 17 авторських свідоцтв та патентів, відкрив низку принципово нових процесів, пристроїв та математичних моделей процесів і матеріалів.

 

Кафедра технології підвищення зносостійкості під керівництвом Валерія Савуляка отримала найвищий рівень акредитації. При ній створено центр зварювання та лабораторію електронної мікроскопії і спектрального аналізу матеріалів.

 

Професор Савуляк є членом двох спеціалізованих учених рад із захисту дисертацій. Працює в Науково-методичній комісії з напряму «Зварювання» Міністерства освіти і науки України та є експертом наукової комісії МОН України за пріоритетним напрямом «Фізико-технічні проблеми матеріалознавства».Винаходи професора Валерія Савуляка у Базі патентів України

 

Персональний сайт профессора Валерія Савуляка

 

Це уже третя книга «Винахідники України — еліта держави. Винаходи та інновації» . Вона продовжує серію, перші два томи якої побачили світ у 2010 та 2012 роках, розповідаючи про найваговитіших представників науки й техніки нашої держави.

 

Видання має наметі не лише популяризувати найпрогресивніших вітчизняних науковців, а й донести інформацію про винахідників до інвестора.

 

 

Також читайте: ПІЧКИ-«БУРЖУЙКИ» ВОЇНАМ АТО ВИГОТОВЛЯЮТЬ СТУДЕНТИ та викладачі кафедри технології підвищення зносостійкості нашого Вінницького національного технічного університету (завідувач — доктор технічних наук, професор Валерій Савуляк).

 

Голова Благодійного Фонду «Чумацький шлях» днями вручив «Подяку БФ «ЧМ» завідувачу кафедри ТПЗ ВНТУ професору Валерієві Савуляку, студентам і викладачам кафедри за активну допомогу воїнам, які воюють, захищаючи Україну

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...