Прес-центр ВНТУ 02.04.2015, 14:43

У Вінницькому національному технічному університеті 24 – 26 березня відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація»

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

Загалом на конкурс надійшло 123 роботи з 50 вишів держави. Високофахова конкурсна комісія, яку склали лише доктори технічних наук, професори і досвідчені кандидати технічних наук, доценти, прискіпливо і неупереджено вивчила доробки конкурсантів.

Потому на другому, вирішальному етапі цих інтелектуальних наукових змагань — на підсумковій науково-практичній конференції виступило 39 студентів із 23 вишів. Їх разом з науковими керівниками запросили до ВНТУ на очний тур конкурсу, де перед журі і своїми юними колегами вони мали самі довести наукову потрібність і досконалість своїх проектів.

До речі, конкурсанти представили 20 робіт, результати яких запатентовано.

Робота підсумкової конференції проходила у двох секціях: «Інформатика» та «Обчислювальна техніка та автоматизація».

Дипломом I ступеня отримали студенти Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, Тернопільського національного економічного університету,  Вінницького національного технічного університету і Національної металургійної академії України.

Студенти Вінницького національного технічного університету здобули два дипломи І ступеня (Алла Лозун і Анастасія Яровенко), два дипломи ІІ ступеня (Олександр Яхимович та Михайло Діденко) і один диплом ІІІ ступеня (Дмитро Мостовий).

Фоторепортаж Сергія Маркова