Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

У ВНТУ ВП'ЯТЕ ЯРМАРОК КАР'ЄРИ -2015 ВІД BEST

Недоступен ни однин перевод.

 

У ВНТУ - Ярмарок Кар’єри-2015. Організатори Ярмарку - європейська студентська організація BEST (Board of European Students of Technology – Рада студентів технічних університетів Європи)

 

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

 

У Вінницькому національному технічному університеті відбулась грандіозна подія - Ярмарок Кар’єри-2015. Організатори Ярмарку - європейська студентська організація BEST (Board of European Students of Technology – Рада студентів технічних університетів Європи)

 

Ярмарок кар’єри у ВНТУ відбувся вже вп’яте. Головна мета, благородна місія  заходу – налагодити взаємодію між студентами та корпораціями, познайомити молодих спеціалістів з потенційними роботодавцями та вирішити питання працевлаштування молоді; для компаній – це прекрасний шанс знайти перспективних та висококваліфікованих спеціалістів, які повні сил, енергії, жаги та знань, щоб приступити до праці та зламати стереотипи про нереальність роботи за спеціальністю.

 

Ярмарок кар'єри – це унікальна можливість для кожного студента проявити  талант, високу майстерність та обізнаність у своїй сфері. За час проведення усі охочі мали змогу заповнити анкети-резюме в спеціально створеній до цієї події  програмі, які одразу ж були передані компаніям-партнерам. Ми співпрацюємо з надійними та серйозними організаціями, котрі гарантують гідні й комфортні умови праці для спеціалістів.

 

Цього року на Ярмарку були представлені такі провідні компанії, як AstoundCommerce, ZoomSupport та PlasmaTec. Захід пройшов насичено і весело. Кожен студент мав змогу почерпнути нові, корисні, а головне практично необхідні знання, а також розширити кругозір за допомогою лекцій від  HR-спеціаліста Таїсії Левченко - директора та засновника консалтингової компанії "ДІЯти" та предстваників ІТ-компанії AstoundCommerce. На лекціях розповіли про мистецтво створення резюме, тонкощі підготовки до співбесіди і власне спілкування з потенційними працедавцями та навички, якими потрібно володіти перспективному спеціалісту. Незважаючи на те, що тематика не нова, харизматичні лектори зуміли донести інформацію цікаво, яскраво, , без відтінку нудного офіціозу.

 

Приємним бонусом було фірмове BESTівське печиво, спечене турботливими руками учасниці організації та цукерки з передбаченнями, якими пригощали абсолютно всіх.

 

Неординарність та грандіозність заходу полягає не лише в унікальності ідеї, а також і в тому, що організовується вона силами самих студентів ВНТУ – учасників BEST, котрі, окрім Ярмарку, щорічно організовують хакатон IT-Revolution, інженерні змагання EBEC, освітній курс для студентів з Європи, культурні обміни та діяльність яких спрямована та мотивацію, активізацію і розширення особистих та професійних горизонтів для студентства, відкриття нових можливостей, розвитку організаторських здібностей і комунікативних навичок у молоді.

 

BEST – Рада студентів технічних університетів Європи (BEST.eu.org), волонтерська, неприбуткова, неполітична організація, що з 1989 року забезпечує обмін знаннями та співробітництво між студентами, компаніями та університетами на теренах Європи.

 

В Україні організацію представляють локальні осередки чотирьох вишів: Вінницький національний технічний університет, Запорізький національний технічний університет, Національний університет «Львівська Політехніка» та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

 

Повний фотозвіт присутній у групі ВК: http://vk.com/jobfair_vinnytsia

 

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=_5Wk0F9Enmo&feature=youtu.be

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...