Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ОН-ЛАЙН ЗАХИСТИ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ У ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

 

П’ятий рік поспіль на кафедрі електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті ВНТУ студенти виконують міжвузівські комплексні дипломні проекти, а захищають їх в он-лайн режимі засобами Інтернету. Нині виконали і міжфакультетський комплексний дипломний проект

 

 

Дипломне проектування є фінальним етапом підготовки майбутнього спеціаліста в своїй галузі. Тому в студентів до нього особливе ставлення як мінімум з двох причин: по-перше, скоро такий довгоочікуваний і бажаний диплом вже буде в руках, а по-друге, – це квиток в інше життя, в якому кожен буде себе реалізовувати якомога вигідніше й достойніше.

 

Основним акордом дипломного проектування є звичайно ж сам захист. А враховуючи можливості сучасних інформаційних технологій, його можна зробити набагато ефектнішим та цікавішим.

 

Тому з 2010 року на кафедрі електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті Вінницького національного технічного університету традицією стало виконувати міжвузівські комплексні дипломні проекти, а захисти здійснювати в он-лайн режимі засобами Інтернету.

 

Слід зауважити, що також за традицією під час дипломного проектування студентами-дипломниками виконується спільна науково-дослідна робота, яка передбачає обмін досвідом та підвищення свого потенціалу як фахівця.

 

У 2015 році міжвузівський комплексний дипломний проект виконувався студентами Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (Ольгою Герасименко, група СУ-14-2м, керівник д.т.н., професор Д.Й. Родькін) та Вінницького національного технічного університету (Олегом Константіновим, група ЕПАсп-14, керівник к.т.н., доцент С.М. Левицький).

 

Тематику досліджень було спрямовано на енергоефективні технології: загальна тема проекту – «Енергоефективні технології управління тепловим споживанням будівель». Тема Кременчуцького університету – «Комп’ютеризована система управління електричним опаленням навчального корпусу з використанням електричних теплообмінників», тема Вінницького техуніверситету – «Комп’ютеризована система управління опаленням та гарячим водопостачанням навчального корпусу з використанням індивідуального теплового пункту».

 

Цього ж року у ВНТУ було виконано і міжфакультетський комплексний дипломний проект — між кафедрою електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті та кафедрою теплоенергетики. Загальна тема проекту – «Теплохолодопостачання торгівельно-офісної будівлі в м. Київ». Від кафедри теплоенергетики дослідження виконувала студентка групи ТЕ-14сп Лариса Лагоша за темою «Центр генерування теплоти і холоду» (керівник к.т.н., доцент Н.Д. Степанова). А від кафедри електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті – студентка групи ЕПАсп-14 Світлана Бездітна за темою «Система збору даних» (керівник к.т.н., доцент С.М. Левицький). Захист також відбувся в он-лайн режимі.

 

Слід відзначити значну роботу з організації технічного заьезпечення захистів к.т.н., старшого викладача кафедри електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті Ю.В. Шевчука.

 

Обидва захисти пройшли успішно.

 

«Такий вид захисту дипломних проектів є затребуваним і перспективним, забезпечує можливість обміну досвідом та підвищення рівня кваліфікації, а також вносить різнобарвність в дипломне проектування», — зазначив голова ДЕКу, директор ТОВ «ПромАвтоматика Вінниця» Михайло Ганчук.

 

Михайло РОЗВОДЮК,
кандидат технічних наук,
доцент кафедри електромеханічних систем автоматизації в промисловості і на транспорті ВНТУ

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...