Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ВІДВІДАВ ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

 

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман учора зустрівся зі студентами і викладачами нашого університету


«Надзвичайно приємно бути присутнім у стінах навчального закладу, який завжди у мене викликає величезну повагу. Кажу це тому, що з випускниками вашого вишу дуже приємно працювати. Усе, що нам вдалось зробити у багатьох сферах життя у Вінниці, пов’язано з технічним університетом. Реалізуючи багато задумок, ми спиралися і спираємось на ваш досвід, на ваші наукові досягнення. Ми змогли створити прозору Вінницю, яка є серйозним прикладом для багатьох муципалітетів. Ми реформували транспортну систему в місті. І стосовно багатьох інших напрямків ми завжди радимось з фахівцями технічного університету. І дуже приємно, що завжди відчуваємо професійність і відданість справі, і найголовніше — любов до нашого міста» — зауважив очільник українського парламенту.


Читайте більше ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: «ВИПУСКНИКИ ВНТУ — КЛАСНІ СПЕЦІАЛІСТИ»


alt

 

У зустрічі з університетської спільнотою взяв участь і виконувач обов’язків міського голови Вінниці Сергій Моргунов:

 

«Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт цьогоріч навесні сказав, що система управління і система надання послуг у Вінниці є найкращою в Україні. І в цьому дуже велика заслуга випускників Вінницького національного технічного університету. Адже весь департамент ІТ-технологій міської ради складають вихованці ВНТУ. Це привід пишатися і вам, і нам. Особлива вдячність за вашу допомогу у реформуванні міської транспортної системи і зокрема маршрутних перевезень. Коли у 2012 році розпочинали цю реформу, спиралися на науку, на фахівців вашого вишу. Професор Юрій Бурєнніков і нині бере активну участь у діяльності робочої групи з транспорту, ваші студенти систематично моніторять транспортну ситуацію».


alt

 

Гості охоче відповідали на численні запитання аудиторії, котрі стосувались не лише освіти і Вінниці, а й загалом сучасного буття України.

 

Володимир Гройсман зазначив: «Мені хотілося б, щоб головним критерієм роботи ВНЗ була якість освіти. Головна проблема нашої держави — інституційна слабкість. Різні тому причини, але серед них і освіта. Вона неспроможна адекватно реагувати на виклики. Реформа української освіти, інтеграція її в європейський простір має відбуватися безпосередньо із активною участю самих освітян».

 

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман представив у ВНТУ нову політичну партію — «Вінницька Європейська Стратегія». Ця платформа висуватиме своїх кандидатів лише у Вінниці.

 

Нова політична сила орієнтована на продовження програми змін і реформ, що реалізувались у Вінниці впродовж восьми років (2006—2014 рр.), коли міським головою був Володимир Гройсман. Нині європейську стратегію розвитку міста над Південним Бугом продовжує в. о. міського голови Сергій Моргунов. Саме його кандидатуру на посаду міського голови пропонуватиме нова політична сила.

 

«Років п’ять тому був у цій залі ВНТУ разом зі своєю командою, говорив про плани, і сьогодні готовий підтвердити, що багато тих планів, які тоді озвучили, нині здійснені. І в 2006, і в 2010-му наша команда, йдучи на вибори, завжди була дуже відповідальною щодо обіцянок. І зараз ми не обіцяємо нездійсненного – в нас є Вінницька європейська стратегія «Вінниця-2020», і ми по ній рухаємось», — сказав Володимир Гройсман.

 

Він також представив кандидатів від Блоку Петра Порошенка «Солідарність», які балотуватимуться у Вінницьку міську раду. В. Гройсман назвав їх найближчими соратниками нової політичної партії «Вінницька Європейська Стратегія».

 

Фоторепортаж Сергія Маркова

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...