Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

21 ЛИСТОПАДА — У ВНТУ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ІТ-ФАХІВЦІВ

Недоступен ни однин перевод.


21 листопада (субота) о 10-й годині ранку у Вінницькому національному технічному університеті — День відкритих дверей для охочих навчатися у галузі інформаційних технологійВас чекають викладачі та студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії і факультету комп’ютерних систем та автоматики

 

Шановні друзі!

 

Якщо ви захоплюєтеся комп'ютерами та сучасними інформаційними технологіями, мрієте про успішну кар'єру в ІТ-галузі – на вас чекає Вінницький національний технічний університет (ВНТУ).

 

Саме тут проходить півфінал світу зі спортивного програмування. Команда студентів-програмістів ВНТУ є однією із 40 найкращих команд світу і неодноразово виходила у фінал світової першості змагань програмістів, у яких беруть участь понад 500 000 команд з усіх континентів. На вас чекають професійні тренування зі спортивного програмування (безкоштовно!)

 

Саме у ВНТУ функціонує елітна студія з веб-дизайну і комп’ютерної графіки, яка готує професіоналів-дизайнерів та фахівців з комп’ютерної графіки. У 2014 році вихованці студії отримали понад 400 перемог на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки, що вивело ВНТУ на світовий рівень у цій галузі, а Вінницю тепер вважають столицею комп’ютерної графіки. Студенти ВНТУ у студії займаються безкоштовно!

 

У ВНТУ працюють локальні академії CISCO та Microsoft, де ви зможете вивчати курси профільної підготовки на світовому рівні.

 

У ВНТУ ефективно працюють осередки міжнародної студентської організації BEST та всесвітніх наукових товариств SPIE й ОSА, тому ви зможете брати участь у вивченні профільних курсів із ІТ-технологій у провідних університетах Європи (безкоштовно за програмою BEST) та пройти стажування у США (безкоштовно за програмами SPIE, ОSА).

 

У вас є можливість уважніше придивитися до своєї потенційної альма-матер, ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути у нашому університеті, його матеріально-технічною, лабораторною базою. Матимете нагоду поспілкуватися з деканами факультетів ІТКІ і КСА, викладачами й найкращими студентами – переможцями численних всеукраїнських та світових конкурсів і олімпіад, отримаєте відповіді на свої запитання.

 

І, зрештою, переконаєтесь: ЯКІСТЬ ОСВІТИ! ЯКІСТЬ РОБОТИ! ЯКІСТЬ ЖИТТЯ! – це Ваш вибір, який можна реалізувати у Вінниці!

 

Запрошуємо попередньо ознайомитися з сайтами факультету ІТКІ (інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії - http://initki.vntu.edu.ua/) і  факультету КСА (комп'ютерних систем і автоматики - http://inaeksu.vntu.edu.ua/), де в розділі новин знайдете багато цікавої інформації.

 

Початок зустрічі 21 листопада о 10 годині ранку в актовій залі навчального корпусу №2 за адресою Хмельницьке шосе, 95 (збір – біля арки на трамвайній зупинці «Студентська»).

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...