Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти можуть відпочити на перерві - це фонтан...

 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу університету

 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів. Студенти танцюють, співають, грають на музичних інструментах...

 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco і Microsoft Академії...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба, бокс, легка атлетика, шахи...

 • Фонтан

  Найкраще місце де студенти...
 • Арка

  Арка - прикраса другого корпусу...
 • Культура

  Високий рівень культури наших студентів...
 • Cisco

  У нашому університеті знаходяться Cisco...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, боротьба...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ДЕНЬ БЕЗПІЛОТНИКА У ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

 

Не лише оглянути виставку авіамоделей, а й відчути себе пілотом мали можливість усі, хто відвідав цей незвичайний університетський захід.


Освітній портал ПедПРЕСА

 

 

 

Серед гостей найбільше було юні — старшокласників та випускників шкіл і технічних коледжів Вінниччини. Власне саме для них і зорганізовувалось авіасвято. Головна мета цього небуденного дійства — привернути увагу сучасної молоді до авіамоделізму, котрий передував виникненню безпілотної авіації. Водночас організатори прагнули зацікавити талановитих молодих людей, що є потенційними студентами ВНТУ і в майбутньому, можливо, стануть розробниками та експлуатаційниками безпілотних авіаційних комплексів — БАК.


 

Отож на спеціалізованій виставці демонструвались окрім різноманітних авіамоделей і безпілотники. Серед них — копії або напівкопії, визнані одними з найкращих у своєму класі в Україні та в світі. Також експонувались безпілотники, що розробляються для армії, зокрема для використання в АТО.

 

Серед представлених експонатів були моделі, які вже успішно виконують завдання з аерофоторозвідки в зоні АТО. Приміром розвідувальний безпілотник «Кібер - 3», який використовується на сході нашої країни. Радіус дії такого БПЛА сягає 300 км (!).

 

Усі охочі мали змогу поспілкуватися з досвідченими авіамоделістами та розробниками БАК.

 

Також під час виставки проводились показові польоти радіокерованих літаків.

 

Цікавою особливістю Дня безпілотника був турнір з керування різними моделями БПЛА, в якому могли взяти участь усі охочі. Змагання проводились в програмному симуляторі phoenix, який дозволяє змоделювати реальні умови та наблизити пілотів до реального керування, з усіма його труднощами. Змагання проводились в трьох класах: «Літаки», «Вертольоти», «Коптери». Загалом в турнірі взяли участь близько 90 осіб. З кожного класу були визначені переможці, які потім змагалися за звання кращого пілота у супер-фіналі, де слід було продемонструвати свої вміння керування кожним із цих пристроїв. Переможці змагань отримали вартісні призи: сертифікати на курси англійської мови, пульти для симуляторів — за 2 і 3 місце та головний приз — справжній квадрокоптер!

 

Також для всіх присутніх проводилась вікторина на знання історії авіації. Кращі знавці отримували приємні подарунки від партнерів заходу.


 

До речі, у «Небесній долині» — навчально-науковому Центрі розробки радіотехнічних комплексів, систем та приладів Вінницького національного технічного університету створюють безпілотні літальні апарати. Олександр Пільганчук, недавній випускник ВНТУ, чиї розробки уже неоднораз прислужилися військовим в зоні АТО, розповів, що вітчизняні моделі в кілька разів дешевші за іноземні аналоги, водночас простіші в експлуатації та обслуговуванні. І використовуватимуться не лише для АТО, а й для моніторингу ситуації в прикордонних районах Вінниччини, що межують з Придністров’ям.

 

Окрім того, у ВНТУ є програмісти, які розробляють якісне програмне забезпечення для крилатих розвідників.

 

Очільник «Небесної долини», кандидат технічних наук, доцент кафедри медико-біологічної апаратури ВНТУ Леонід Коваль каже, що нині безпілотники використовуються вінницькою муніципальною поліцією для контролю за спалюванням листя. А у деяких країнах вони навіть використовуються для доставлення пошти.

 

Леонід Григорович тим, як пройшов захід, задоволений — майбутні абітурієнти виявляли неабияку цікавість щодо технічних тонкощів створення БПЛА і розпитували, де цьому навчитись.


 

Тематика заходу мала інноваційне та наукове підґрунтя. Авіамоделізм є дисципліною, що базується на декількох наукових напрямах: авіація, радіотехніка, механіка тощо. Кількість спеціалістів такого широкого профілю є дуже обмеженою, тому є нагальна потреба у залученні молоді до цієї сфери.

 

Зорганізували день безпілотника — факультет радіотехніки зв’язку та приладобудування ВНТУ спільно з громадською організацією «Центр інноваційних технологій «Техновін» за підтримки Вінницької міської ради.


Читайте більше У «НЕБЕСНІЙ ДОЛИНІ» ВНТУ СТВОРЮЮТЬ БЕЗПІЛОТНИКИ ДЛЯ АТО

 

НЕВЛОВИМИЙ ДРОН «ЛЕЛЕКА» НОСИТИМЕ УКРАЇНСЬКИМ БІЙЦЯМ ОПЕРАТИВНУ ІНФОРМАЦІЮ


Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 


 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...


Оголошення ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

Оголошення ВНТУ

Детальніше...