Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ДОЦЕНТ ВНТУ ВЗЯВ УЧАСТЬ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ MASTIS

 

Кандидат технічних наук, доцент Сергій Довгалець взяв участь в установчих зборах учасників міжнародного освітнього проекту ERASMUS+ «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS), котрі відбулися в університеті Ліон-2 (Франція).

 

 

Основна мета проекту полягає у покращенні магістерської програми в галузі інформаційних систем відповідно до потреб сучасного суспільства; наданні можливості університетам наблизитися до змін на світовому ринку праці та освітньому просторі, швидко реагувати на потреби роботодавців; надати студентам уявлення про профілі різних робочих місць у галузі інформаційних систем для забезпечення можливості працевлаштування.

 

Трирічний проект «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» (MASTIS) фінансується Європейським Союзом у межах програми ERASMUS+.

На зборах, що відбувалися на базі університету Ліон-2, були присутні представники університетів-учасників проекту з України, Франції, Італії, Німеччини, Литви, Швеції, Норвегії, Ліхтенштейну, Словенії, Чорногорії, а також представники асоціації франкофонних університетів, яка є асоційованим партнером проекту MASTIS.


Україну представляли шість університетів: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – національний координатор, Національний політехнічний університет «ХПІ», Львівський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Національний політехнічний університет «КПІ», Херсонський державний університет за активної участі міністерства освіти і науки України.

 

Робота у проекті MASTIS стала продовженням плідної співпраці університетів, що входять до складу європейської асоціації науковців у галузі інформаційних систем ERCIS.

 

У ході зустрічі були представлені презентації всіх членів консорціуму, визначені ролі і обов’язки відповідальних за робочі пакети, обговорені питання проектного та фінансового менеджменту. Також був розглянутий план реалізації проекту

 

Публічна інформація

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...