Винницкий национальный технический университет

[RU]
[UA][RU][EN]
 • Фонтан

  Лучшее место где студенты могут отдохнуть в перерыве - это фонтан ...

 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса университета

 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов. Студенты танцуют, поют, играют на музыкальных инструментах ...

 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco и Microsoft Академии ...

 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол, борьба, бокс, легкая атлетика, шахматы ...

 • Фонтан

  Лучшее место где студенты ...
 • Арка

  Арка - украшение второго корпуса ...
 • Культура

  Высокий уровень культуры наших студентов ...
 • Cisco

  В нашем университете находятся Cisco ...
 • Спорт

  Футбол, волейбол, баскетбол...

Голосування

Як вам новий сайт?
 

ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ І ЗОЛОТО

Недоступен ни однин перевод.

 

З 16 по 19 березня у столичному палаці дітей та юнацтва відбулася Сьома міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2016»

 

Зорганізували виставку міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ». Нині це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.

 

Учасниками виставки були переважно вищі та середні заклади освіти різних форм власності та наукові установи. Свої можливості рекламували також підприємства та організацій, які спеціалізуються на виконанні робіт та послуг для навчальних закладів. Усього у виставці взяли участь понад 600 установ, організацій та підприємств.

 

На виставці були представлені 39 вищих навчальних закладів України, які мають статус національних. Серед них був і наш університет.

 

Забезпечували роботу експозиції університету учений секретар науково-дослідної частини, доцент кафедри ТАМ Олександр Дерібо та доцент кафедри ЛОТ Станіслав Тужанський.

 

Основні задачі участі університету у виставці — презентація наших досягнень в освітній і науковій діяльності, вивчення досвіду розробки і використання сучасних педагогічних технологій в інших ВНЗ, а також профорієнтація серед школярів і учнів спеціальних середніх навчальних закладів.

 

Експозиція ВНТУ викликала значний інтерес у відвідувачів і учасників виставки. Особлива увага була виявлена до навчально-методичних розробок і монографій наших співробітників, до науково-технічних розробок наших науковців.


 

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки у номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ технологій, програм і рішень для підвищення якості освіти». Зважаючи на значні досягнення ВНТУ, конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» та Золотою медаллю у номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти». 

За високі показники у наукометричній базі даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.


ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій національний освітній простір».


За плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко відзначений Почесною Грамотою.

 

За активну діяльність з підвищення ефективності освітньої та науково-дослідної роботи Почесними Грамотами відзначені перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк, директор Головного центру організаційного та методичного забезпечення навчання, професор Геннадій Лисенко та директор центру комп’ютерних технологій, кандидат технічних наук, доцент Михайло Розводюк.

 

Докладніше на сайті прес-центру ВНТУ

 

Публічна інформація

Недоступен ни однин перевод.

 

Детальніше...


Патенти

Недоступен ни однин перевод.


Патенти ВНТУ

Детальніше...


Еконатурологія

Недоступен ни однин перевод.

Еконатурологія

Дайджест еконатурології

 

Детальніше...


DIPLOMA SUPPLEMENT

Недоступен ни однин перевод.

Детальніше...


СКРИНЬКА ДОВІРИ

Недоступен ни однин перевод.

Шановні студенти та співробітники!

У навчальних корпусах та гуртожитках ВНТУ постійно діють скриньки довіри, в яких ви можете залишити свої скарги, зауваження та пропозиції для поліпшення роботи університету.

 

Детальніше...


Електронні посібники ВНТУ

Недоступен ни однин перевод.

http://posibnyky.vntu.edu.ua

Детальніше...


Объявление Научно-методическая работа

http://metod.vntu.edu.ua

Детальніше...